کابل: ما یک پیمانکار امنیتی ربوده شده در شرق افغانستان یک مقام رسمی تایید شنبه, آخرین نمونه از یک خارجی گرفته شده در این کشور جنگ زده که در آن آدم ربایی مشترک هستند.

افغانستان مقام امنیتی با آگاهی از این حادثه به خبرگزاری فرانسه گفت سابق عضو نیروی دریایی ایالات متحده مشغول به کار بود در افغانستان به عنوان یک پیمانکار که او ربوده شد هفته گذشته در شرق استان خوست.

وجود دارد هیچ نشانه ای که آیا یک گروه شبه نظامی یا یک جنایتکار سازمان در پشت این آدم ربایی در حالی که طالبان به خبرگزاری فرانسه گفت که آنها تا به حال “هیچ اطلاعات” در مورد این موضوع.

این واقعه پس از طالبان در ماه نوامبر دست دو گروگان غربی به نیروهای آمریکایی در جنوب افغانستان سه سال پس از ربوده شدند در یک مبادله به مدت سه رده بالا شورشیان زندانیان.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: آن آگاه بود گزارش این آدم ربایی است اما به نظر بیشتر است.

تبادل آمریکا کوین شاه و استرالیا تیموتی هفته برای داعش-از جمله انس حقانی برادر به طالبان معاون رهبر — به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود کلام در ضربه شروع متوقف مذاکرات بین دو طرف است.

طالبان بعد از توصیف ارز به عنوان “یک گام به جلو در خوب خواهد شد و اعتماد سازی اقدامات است که می تواند کمک به روند صلح”.

آدم ربایی افغان ها و خارجی ها برای باج گیری مشترک در سراسر افغانستان که در آن swathes از کشور آلوده هستند با گروه های شبه نظامی و یا باندهای جنایتکار.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو