ما ثبت جوانترین coronavirus مرگ به جهانی ویروس موارد در نزدیکی میلیون

کارمندان یک کفن پوشیدن ماسک صورت آنها به عنوان درایو در یک نعش کش با یک بنر گفت: “حتی اگر همه ما به مرگ اجازه نمی کشتن یک دیگر” به عنوان بخشی از یک کمپین حمایت شده توسط پلیس کلمبیا و تدفینی صفحه اصلی به منظور بالا بردن آگاهی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جدید در ریسرلدا, Antioquia, کلمبیا روز چهارشنبه. بیش از 20 ، 000 موارد Covid-19 ثبت شد در امریکا لاتین و کارائیب توسط چهار شنبه, به گزارش خبرگزاری فرانسه شمارش با استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط ملی سلامت و مقامات که. عکس: AFP

نیویورک: نزدیک به یک میلیون نفر به زودی تایید خواهد شد مثبت برای coronavirus عفونت در سراسر جهان در روز پنج شنبه به عنوان اپیدمی گسترش در یک “نزدیک نمایی” نرخ با شش هفته-کودک تبدیل شدن به یکی از جوانترین قربانیان شناخته شده.

نیمی از این سیاره است که در زیر برخی از قالب مستند به عنوان دولت در تلاش برای tamp کردن یک ویروس است که به کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم است.

کسانی که محدودیت — در حالی که لازم است برای سلامتی خطر جهانی باعث کمبود مواد غذایی کارشناسان هشدار داده اند به عنوان زنجیره تامین آدامس و وحشت خرید جرقه کنترل صادرات.

مرگ و میر از COVID-19 همچنان بی امان مارس به سمت بالا با بیش از 46,000 مردم شناخته شده اند و در سراسر جهان.

ایالات متحده که در حال حاضر حساب برای تقریبا یک چهارم از گزارش جهانی عفونت وارد آن 5,000 هفتم مرگ یک شبه با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

و گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز داره بدتر و بدتر.

“ما در حال رفتن به یک زن و شوهر از هفته شروع تقریبا در حال حاضر, اما به خصوص چند روز از هم اکنون که در حال رفتن به وحشتناک,” او گفت:.

“اما حتی در بسیاری از به چالش کشیدن بار آمریکایی ها انجام ناامیدی نیست. ما فراموش نمی دهد به ترس است.”

در میان آخرین ما مرگ و میر بود شش هفته کودک که گرفته شد به یک کانکتیکات بیمارستان در اواخر هفته گذشته.

“تست تایید کرد شب گذشته که نوزاد بود COVID-19 مثبت” دولت فرماندار ند لمانت توییتی. “این کاملا دلخراش.”

جدید کروناویروس است عمدتا تحت تاثیر افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی اما تعدادی از موارد اخیر را برجسته کرده اند که آن می تواند بر مردم از تمام جنبه های زندگی.

مرده شامل 13 ساله در فرانسه 12 سال در بلژیک و 13 ساله اسماعیل محمد عبدالله در بریتانیا که خانواده گفت: “آرام و مهربان” پسر بچه تا به حال هیچ زمینه مسائل مربوط به سلامت.

سازمان بهداشت جهانی سر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این بیماری را گسترش سریع بود و هشدار دهنده.

“طی پنج هفته ما شاهد یک رشد نمایی در تعداد موارد جدید, رسیدن به تقریبا در هر کشور,” او گفت:.

“تعداد مرگ و میر بیش از دو برابر در هفته گذشته. در چند روز آینده ما را در رسیدن به یک میلیون مورد تأیید و 50,000 مرگ.”

اسپانیایی اوج?

بریتانیا و فرانسه هم گزارش خود را به بالاترین مرگ روزانه عوارض از COVID-19 روز چهارشنبه اگر چه وجود دارد, نشانه های این بیماری می تواند اوج در اروپا است.

ایتالیا تلفن بالاترین در جهان — صعود گذشته 13,000 در حالی که اسپانیا پیشی گرفته 9,000.

اما اپیدیولوژی گفت: ميزان عفونت شد و در ادامه به کند.

فرناندو سیمون سر اسپانیا وزارت بهداشت و درمان اضطراری هماهنگی واحد گفت: به نظر می رسد این کشور ممکن است گذشت اوج.

ایالات متحده به سرعت در حال تبدیل شدن به بدترین آمار کشور با آن تعداد از عفونت افزایش فوق 215,000.

بیش از سه چهارم از آمریکایی ها تحت مستند از جمله ده ها هزار نفر از زندانیان که گفته شد چهار شنبه آنها خواهد بود محدود به سلول های خود را برای دو هفته.

مقامات همچنین توقیف گراند کانیون برای جلوگیری از گردشگران جمع آوری وجود دارد و نیویورک اعلام کرد که در دادگاه های بسکتبال خواهد بود بسته به عنوان شهر هایش با آسمان موشک عفونت و شدت تیره و تار سیستم بهداشت و درمان.

آمریکا ناخواسته عنوان به عنوان بزرگ ترین-آلوده کشور سوال شد شنبه توسط بلومبرگ گزارش که اشاره اطلاعاتی آمریکا عنوان کرد و گفت چین عفونت نرخ به مراتب بدتر از رسما اذعان کرد.

چین می گوید که در اطراف 81,000 عفونت و 3300 مرگ و میر.

جمهوری خواهان و بسیاری از آنها به طور طبیعی و تردید در پکن حمله به چین اعداد به عنوان “زباله تبلیغات”.

“بدون اظهار نظر در هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده این بسیار دردناکی آشکار است: حزب کمونیست چین است دروغ است دروغ می گوید و ادامه خواهد داد به دروغ در مورد کوروناویروس برای حفاظت از رژیم” سناتور بن Sasse گفت.

ورزشی قربانی

در حال حاضر با داشتن باعث توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد برای یک سال این بیماری همه گیر در روز چهارشنبه ادعا کرد که آخرین آن ورزشی قربانی به عنوان ویمبلدون, تنیس, مسابقات کنار گذاشته شد.

لغو جهان قدیمی ترین مسابقات گراند اسلم — برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم — برگ های نجومی در بی نظمی با هیچ تنیس مجموعه ای برگزار شود تا اواسط ماه جولای.

راجر فدرر اعلام کرد خود را “ویران” از این اخبار در حالی که سرنا ویلیامز گفت: “من shooked”.

اما از دست دادن رویدادهای ورزشی در جهان توسعه یافته paled در مقایسه با سختی های تحمیل شده بر آن در بخش های فقیرتر جهان که در آن مستندات شدند و تهدید کل جوامع است.

اهل آفریقای جنوبی شهرک می گویند آن است که به سادگی غیر ممکن است به ماندن در خانه.

“ما لازم نیست که توالت… ما آب ندارد بنابراین شما باید به بیرون رفتن گفت:” ایرنه Tsetse, 55, که سهام یک خوابه زیستن در Khayelitsha شهرستان با پسرش.

اقتصاد کلان اثرات این اقدامات می تواند گسترده کارشناسان هشدار داده است.

سازمان غذا و کشاورزی سازمان WHO و سازمان تجارت جهانی گفت: وحشت خرید می تواند تهدید منابع غذایی.

“عدم اطمینان در مورد مواد غذایی در دسترس بودن می تواند جرقه یک موج از صادرات محدودیت ایجاد کمبود در بازار جهانی” گفتند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im