PakistanFM شاه محمود قریشی. عکس: فایل

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی روز دوشنبه گفت که ایالات متحده متوجه شده بود که آن را نه تنها می تواند بسته کیف و افغانستان را ترک خواهم آن را انجام داده بود از آن گذشته چرا آن را هنوز هم در حال نقش بازی در منطقه و جنگ زده کشور, گزارش ژئونیوز.

“من خوشحال به شنیدن این که ما متوجه شده است که آنها نمی توانند کیسه های خود را بسته و ترک مانند آنها به سمت چپ قبل از آن در. آنها را به یک طرح از برداشت و این طرح باید حمایت از صلح و آشتی او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در اسلام آباد است.

“حتی زمانی که آنها در حال نقشه آنها را نقش در منطقه و در افغانستان است. جامعه بین المللی مهم است ادامه حمایت مورد نیاز خواهد بود,” او اضافه شده نشستن در کنار سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ.

“در نهایت همه ما در مجموع باید با احتیاط از این بازی است. وجود دارد اخلال گران در داخل و با وجود اخلال گران در خارج. بنابراین در مجموع ما باید برای شکست طرح های خود را و رسیدن به صلح” وزیر امور خارجه هشدار داد, اشاره اظهارات مشابه ساخته شده توسط سازمان ملل متحد در گذشته است.

به شورای امنیت سازمان ملل که هم صحبت این مناسبت گفت که او تمدید قدردانی عمیق خود را به سخاوت و مهمان نوازی مردم پاکستان که تا به حال دریافت میلیون ها نفر از پناهندگان افغان در کشور خود را برای بیش از 40 سال با قلب باز و خانه های باز.

“من گسترش عمیق من برای تشکر از سخاوت و مهمان نوازی از پاکستان است که برای دریافت 40 سال میلیون ها نفر از پناهندگان افغان. در یک جهان که در آن بسیاری از مرزها بسته شده, در یک جهان که در آن بسیاری از پناهندگان را رد کرد و یا ننگ پاکستان باز کرده است مرزهای خود را,” او گفت:.

“پاکستانی ها باز کرده اند درهای خانه های خود را و قلب خود را برای حمایت از پناهندگان افغان. پاکستان فراهم کرده است جهان با جهانی خوب است و هم برای جامعه بین المللی به فرض مسئولیت خود و به حمایت پاکستان بسیار معنی,” او اضافه شده است.

“من همچنین ادای احترام به انعطاف پذیری و شجاعت از پناهندگان افغان های آواره افغان و افغان ها زندگی در شرایط سخت در کشور و به می گویند که آن زمان برای افغان ها به فرصتی برای صلح و توسعه” او گفت:.

“این یک فرصت برای صلح است که ما در دست نمی باشد. ما نه حق دارند به دست این فرصت است. هیچ افغان خواهد شد ما را ببخش اگر این فرصت کشف و ضبط شده است. آن را کاملا ضروری است که تمام رهبران افغان و همه اعضای جامعه بین المللی انجام همه چیز ممکن است به صلح تبدیل شدن به یک واقعیت” او به این نتیجه رسیدند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی