توسط ANI

دهلی نو: بزرگ رویداد عمومی – ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ – برگزار خواهد شد به استقبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گجرات Ahemadabad خود را در طول سفر دو روزه به هندوستان گفت: BJP دبیر Ram Madhav.

“یک برنامه ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” به استقبال رئیس جمهور Donal تهمت برگزار خواهد شد در احمدآباد. آن را یک رویداد بزرگ خواهد بود. مردم به تماس با مردم همواره بخش مهمی از هند-روابط آمریکا و ساخت این رویداد بخشی از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید یک تفکر است که” م. گفت:.

همچنین بخوانید: آمریکا-هند تجارت در شک مغلوب ساختن پیشی جستن ‘موجب صرفه جویی در معامله بزرگ برای بعد’

“برنامه این سازمان به عنوان یک حرکت از طرف ما به تکرار تعهد خود را به آمریکا و هند رابطه به یک سطح بالاتر” او گفت:.

Madhav تاکید کرد که برنده این دیدار دارای اهمیت بسیار زیاد برای هند به عنوان این کمک خواهد کرد که در تقویت بیشتر روابط بین دو کشور. “تجارت گرفته خواهد شد به ارتفاعات جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید,” او گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده را به احمدآباد گجرات ظهر در فوریه 24 و زنجان به آدرس ماموت جمعیت بیش از 100000 نفر است که انتظار می رود به نوبه خود برای یک رویداد در Motera ورزشگاه در احمدآباد. این رویداد سازمان یافته در خطوط ‘پرونده مودی’ تابع است که خطاب شد توسط رئیس جمهور ایالات متحده و نخست وزیر نارندرا مودی در هوستون در ماه سپتامبر سال گذشته است.

Lambasting مخالفان برای هدف قرار دادن مرکز بیش از ما بازدید رئیس جمهور گفت: “این بسیار مایه تاسف است که مخالفان غرقه شدن در چنین pitty داخلی فعالیت سیاسی پیش از بازدید از برجسته رهبر جهان.”

همچنین به عنوان خوانده شده | شانس هند و آمریکا معامله تجاری در مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید نازک: منابع

در روز سه شنبه کنگره رهبر Manish Tewari اشاره کرد که هند باید مخفی خود واقعیت و مطلق است ناامنی به پروژه خود را به عنوان ‘ثروتمند و مرفه’ ملت است.

او سخن گفتن آمد و پس از گجرات دولت ساخته دیوار در جاده ها به ظاهرا پنهان محله های فقیرنشین در طول مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید.

“ما یک کشور در حال توسعه ما باید چالش های ما نباید پنهان کردن مشکلات ما است. ما با اعتماد به نفس ملت ما همیشه درگیر با بهترین. آن است که مطلق ناامنی می گویند ما بسیار مرفه و غنی ملت” گفت: Tewari.

خواسته بودن در مورد مخالفان ادعا می کنند که های مختلف آسیایی رهبران لغو سفر خود را با توجه به تابعیت متمم قانون و لغو از 370 مقاله در جامو و کشمیر, م. گفت: “کا و 370 مقاله در حال هند را موضوع داخلی. اگر هر خارجی رهبر است علاقه مند به دانستن در مورد این مسائل دیپلمات های ما وجود دارد آنها را توضیح دهد. آن را نادرست می گویند بنابراین به عنوان معاون رئیس جمهور ویتنام (Dang Thi Ngoc Thinh ) و روپیه سریلانکا با رئیس جمهور ( ماهیندا Rajapaksa) به تازگی بازدید کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im