رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید گاندی آشرام به احتمال زیاد به لغو

توسط سرپرستان

گاندینگر: وجود هر امکان که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است برش های کوتاه اقامت خود در احمدآباد به جای صورت به احتمال زیاد آگرا مراجعه کنید.

با توجه به اطلاعات از منابع قابل اعتماد مراجعه به گاندی آشرام در Sabarmati است به احتمال زیاد گیریم.

این منابع دولت گفت: Trumps مراجعه به گاندی آشرام می تواند لغو شود. آماده سازی شد و در حال حاضر در جریان است در معروف گاندی آشرام انتظار زن و شوهر و قدرت وجود داشته باشد.

به غیر از تبدیل این مکان به یک قلعه و گرفتن تمام جنبه های امنیتی تحت پوشش نیز وجود دارد برخی از تغییرات زیربنایی به محل قرار در آشرام.

همچنین بخوانید: آمریکا بانوی اول Melania Trump به دیدن ‘شادی درسی’ در دهلی نو مدرسه

مغلوب ساختن پیشی جستن زن و شوهر بود و انتظار می رود به صرف نیم ساعت در آشرام. جدید پارکینگ فضایی که ایجاد شده در محل. به پشت آشرام یک پلت فرم که ساخته شده بود به طوری که نخست وزیر نارندرا مودی می تواند نشان می دهد کل Sabarmati riverfront به مراجعه به مقامات.

یک اتاق ویژه بود و همچنین آماده بودن در آشرام که در آن مقامات را به صرف برخی از زمان. با توجه به منابع که در حال انجام کار متوقف شده است در حال حاضر.

تغییرات در برنامه نیز می تواند مرتبط با رییس جمهور, برنامه ریزی سفر به ‘Rajghat’ روز بعد در دهلی نو.

همچنین بخوانید: پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن هند دیدار ryots در Telangana به برگزاری تظاهرات در برابر معاملات تجاری با ما

آزادی مطبوعات از وزیر امور خارجه را گفت که در فوریه 25 صبح جمهور تهمت و بانوی اول Melania Trump خواهد بود بهآنها یک مراسم استقبال در جلوخان از Rashtrapati بهون.

“از آنجا جمهور تهمت و بانوی اول را به راج Ghat به پرداخت جهات در بسیاری از مهاتما گاندی است.”

حتی وزیر امور خارجه Harsh Vardhan Shingla را در کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو تنها به ذکر تهمت مراجعه به Motera ورزشگاه برای ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد و roadshow مضمون “وحدت در کثرت”.

خاصی ذکر آشرام مراجعه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر