اصل معاون دستیار وزیر امور خارجه در امور جنوب و مرکز آسیا امور آلیس چاه. عکس: فایل

اصل معاون دستیار وزیر امور خارجه در امور جنوب و مرکز آسیا امور آلیس چاه در ستایش اسلام آباد برای حمایت از روند صلح افغانستان و اقدامات علیه گروه های شبه نظامی گفت: اسلام آباد تعهد به صلح در منطقه رشد کرده است.

پاکستان, او گفت:, گرفته بود, سازنده مراحل را برای تشویق طالبان برای پیشبرد روند صلح افغانستان علاوه بر اقدام علیه گروه های دیگر مانند دستگیری و پیگرد Lashkar-e-Taiba رهبر حافظ سعید و شروع به از بین بردن ترور ساختار تامین مالی.

چاه یک دیپلمات حرفه ای است که در خدمت به عنوان سرپرست معاون وزیر امور خارجه در امور آسیای جنوبی و مرکزی برای بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصدی خود گفت: در طول سه سال گذشته روابط پاکستان با ایالات متحده در حال بهبود به ویژه در تجارت است.

صحبت کردن در مورد صلح افغانستان معامله چاه گفت: پس از بیش از یک سال از مذاکرات آمریکا و طالبان به امضا قرارداد صلح که در آن طالبان متعهد به پایین آوردن خشونت در کشور است.

آمریکا بود و حفظ آن و تعهد و از نزدیک در وضعیت به دنبال او گفت:, و اضافه کرد که افزایش حجم خشونت در افغانستان غیر قابل قبول بود.

سفیر که در حال حاضر می تواند جایگزین یکی دیگر از دیپلمات تام واجا گفت: ما با استقبال از تشکیل یک حکومت فراگیر در افغانستان توسط رئیس جمهور اشرف غنی و عبدالله عبدالله.

آمریکا به دنبال اجرای سریع این توافق متقابل و گام های فوری برای رسیدن به نگذشته داخل افغانستان مذاکرات است.

در پاسخ به سوال سفیر گفت که عمیقا در پاکستان علاقه به پیشبرد روند صلح افغانستان.

“طبق تعهد خود را به ما تا به حال دیده جامد همکاری از پاکستان رهبری ملکی و نظامی نسبت به گفتوگوهای صلح افغانستان” او گفت:.

او افزود که روند صلح رسیدن به موفقیت طی پنج سال آینده.

اما در مورد ترور فعالیت هایی مانند آنهایی که اخیر توسط داعش چاه گفت: هر دو دولت افغانستان و طالبان باید معمولا در مبارزه با این گروه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im