ما سفارشات 300 میلیون دوز از واکسن است که ‘ممکن است’

ایالات متحده امن 300 میلیون دوز جدید کروناویروس واکسن است که در عین حال ثابت شده است موثر باشد با توجه به گزارش رویترز.

ایالات متحده رخ توافق با شرکت دارویی AstraZeneca در آن ایالات متحده آمریکا خواهد پرداخت تا $1.2 میلیارد دلار برای یک سوم از 1 میلیارد دز این شرکت امیدوار کننده است. وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) گفت: در آزادی مطبوعات که اولین دوز می رسند می تواند به عنوان اوایل ماه اکتبر.

HHS وزیر الکس آذر گفت که “قرارداد با AstraZeneca یک نقطه عطف بزرگ در عملیات پیچ و تاب سرعت کار نسبت به امن و موثر به طور گسترده ای در دسترس واکسن تا سال 2021.”

“گرفتن یک واکسن به آمریکا به عنوان به زودی به عنوان ممکن است یک قسمت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن چند وجهی استراتژی برای با خیال راحت بازگشایی کشور ما و آوردن زندگی به حالت عادی ضروری است که به آمریکایی ها’ جسمی و روانی خوب بودن” آذر اضافه شده است.

AstraZeneca گفت که آنها اذعان دارند که “واکسن ممکن است کار نمی کند” اما هنوز هم خطر “پیشرفت بالینی برنامه با سرعت و پوسته پوسته شدن تولید” رویترز گزارش داد.

A picture shows British pharmaceutical company AstraZeneca's manufacturing site in Macclesfield, northwest England, on May 8, 2014. British drugmaker AstraZeneca said it was targeting annual revenues of more than $45 billion (32 billion euros) by 2023, upping its defence against a takeover bid from US rival Pfizer. (Photo by Andrew YATES / AFP via Getty Images)

یک تصویر را نشان می دهد انگلیسی, شرکت دارویی AstraZeneca را ساخت سایت در مککلسفیلد شمال غرب انگلستان در 8 مه 2014. (عکس از اندرو یاتس/خبرگزاری گتی ایماژ)

ایالات متحده آمریکا نیز در معاملات با شرکت های داروسازی جانسون و جانسون (J&J) مدرن و شرکت سانوفی برای کمک به توسعه خود را از یک COVID-19 واکسن. (مرتبط: اولین دوز تجربی Coronavirus واکسن اداره در سیاتل)

در حالی که AstraZeneca این واکسن نیست و در عین حال ثابت می شود موثر مقابله آمریکا اجازه می دهد تا استفاده از واکسن جدید برای فاز سوم کارآزمایی بالینی است که انجام می شود در انسان است. ایالات متحده قصد دارد برای انجام آزمایش های بالینی بر روی 30000 نفر. چند واکسن که توسعه یافته اند آن را به مرحله سوم است و آن یک که در آن بسیاری از واکسن شکست.

AstraZeneca است که در انتظار اطلاعات از فاز I/II از آزمایش های بالینی که انجام شد در ماه گذشته که در آن واکسن مورد بررسی قرار گرفت در 1000 نفر در جنوب انگلستان است.

این شرکت اجرایی پاسکال Soriot گفت که AstraZeneca “می خواهم برای تشکر از ایالات متحده و انگلستان دولت برای حمایت قابل توجهی برای سرعت بخشیدن به توسعه و تولید واکسن” با توجه به گزارش رویترز.

واکسن های دیگر نشان داده اند وعده در مراحل اولیه توسعه از جمله آنهایی که از Inovio داروسازی و مدرن.

کارشناسان پیش بینی کرده اند که آن را می تواند 12-18 ماه به منظور توسعه یک coronavirus واکسن ایمن و موثر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de