ما پیشرو دنیا در تایید coronavirus موارد; اینجا چرا


ایالات متحده در گزارش اول خود را coronavirus مورد در اواخر ماه ژانویه در حال حاضر آن تقریبا 100,00 موارد آلوده پیشرو چوب خط حساب کردن در سراسر جهان است.

نزدیک به 1500 نفر باید تسلیم COVID-19 — بیماری هر چند در حال حاضر میزان مرگ و میر همچنان بسیار پایین تر از ایتالیا و چندین کشور اروپایی است.

ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ و چه اتفاقی می افتد ؟

تست تست تست

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که در حالی که ما هنوز برای ضربه اوج از ما اپیدمی دلایل متعددی وجود دارد که چرا COVID-19 بیماری منفجر شده در امریکا است.

در اوایل شیوع رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم شده بود از کمرنگ جلوه دادن آن شدت و گفت که پایدار جامعه گسترش بود و نه “اجتناب ناپذیر” حتی بعد از ارشد بهداشت گفت: در آن بود که می توانست منجر به یک حس خوشنودی است.

به عنوان بیماری ریشه گرفت برای اولین بار در سواحل غرب آمریکا از واشنگتن و کالیفرنیا در آمریکا قادر به انجام معنادار سطوح تماس ردیابی دلیل آن خیلی آهسته کردن علامت با تست.

دولت در ابتدا حاضر به استراحت موانع نظارتی که امکان متحده و ادارات بهداشت محلی خود را برای توسعه کیت تست بر اساس دستورالعمل ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی و اوایل نمونهها در حال ارسال به ستاد مرکزی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آتلانتا.

سپس CDC ارسال معیوب کیت های آزمایش به آمریکا, اضافه کردن به تاخیر می اندازد.

آن را تا مارس 29 تاریخ اول ما مرگ و بیش از یک ماه پس از تایید ما در مورد این است که دولت برداشته ممنوعیت آن. بخش خصوصی وارد شده و بعد از اضافه کردن به ظرفیت.

“اگر ما می تواند انجام داده اند تماس ردیابی ما ممکن است پیدا کرده اند خیلی بیشتر موارد به سرعت و تعطیل نقاط” گابور Kelen مدیر اورژانس پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز گفته است.

مقامات آمریکایی باید در دفاع از خود پاسخ بارها و بارها تصریح می کند که آزمون طراحی و توسعه توسط کره جنوبی — که دیده می شود به عنوان مثال از بهترین تمرین برای خود تهاجمی اولیه تست — گاهی اوقات تولید مثبت کاذب.

Kelen مخالفت با این استدلال است.

“یکی از چیزهایی که من آموزش ساکنان: چیزی بهتر از هیچ چیز هر چه زودتر بهتر است از بعد و اگر یک آزمون خوب است دو بهتر هستند. پس بیایید به آن کامل است و دشمن خوب,” او گفت:.

هیچ پاسخ ملی

پرجمعیت نیویورک پدید آمده است به عنوان ما کانون شیوع تقریبا با 45,000 موارد به عنوان جمعه — حدود نیمی از ما در کل — و بیش از 500 مرگ و میر.

همسایه نیوجرسی به شرح زیر است, سپس کالیفرنیا و واشنگتن پس از آن میشیگان و ایلینوی در غرب با خوشه های متمرکز در شهرستانها عمده.

متحده و یا مناطقی که هنوز به تجربه موج نباید از خود راضی گفت: Thomas Tsai جراح عمومی و استاد سیاست در دانشگاه هاروارد.

“ایالات متحده یکی نیست یکپارچه وجود دارد 50 ایالت مختلف با دولت های مختلف پاسخ از فرمانداران و دولتی بهداشت عمومی ادارات” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

“من فکر می کنم آنچه که مورد نیاز است واقعا ملی هماهنگ تلاش” گفت: Tsai و هشدار داد که در ادامه با یک “درهم آمیخته پاسخ” در جنبش مردم را به کشورهای دیگر شاهد این نوع از افزایش تجربه در جاهایی مثل نیویورک.

از بعد از ظهر جمعه 61 درصد از جمعیت ایالات متحده از 330 میلیون بود به نام مستند, معنی 39 درصد است.

چه در حال حاضر ؟

یکی از بستگان نقطه روشن شده است که نرخ مرگ و میر در ایالات متحده بر اساس تایید موارد باقی مانده است نسبتا کم تا کنون — 1.5 perc گوش و حلق و بینی در مقایسه با 7.7 درصد در اسپانیا و 10 درصد در ایتالیا.

آیا این روند ادامه خواهد یافت ؟ جواب کوتاه این است که ما نمی دانیم و کارشناسان تقسیم می شوند.

“کم CFR (case fatality rate) است که اطمینان بخش نیست” دیوید Fisman متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو به خبرگزاری فرانسه گفت.

“این افزایش به دلیل آن طول می کشد تا مردم وقت مردن. بهترین حدس من این است که ما در آستانه یک کاملا فاجعه شیوع.”

کارشناسان توافق کردند که در سراسر کشور اجتماعی فاصله اقدامات بودند ضروری و مورد نیاز به ادامه به تلاش برای “صاف منحنی” — کاهش میزان عفونت به طوری که بیمارستان نیست تاخت و تاز کردن به عنوان مورد در حال حاضر در نیویورک است.

اما از نقطه نظر علمی پاتوژن می تواند “پایین جهش” و تبدیل شدن به کمتر بدخیم به عنوان زمان می رود در گفت Kelen به عنوان ویروس های مشابه به طور معمول انجام دهد.

گرما و رطوبت تابستان نیز می تواند آهسته گسترش آن کارشناسان گفته اند.

پیش بینی در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی بر این باورند که اوج شیوع این بیماری ممکن است در اواسط ماه آوریل است.

تعداد مرگ و میر را افزایش, اما پس از آن فلات در بیش از 80 ، 000 در ماه جولای.

مدل خود را نشان می دهد 38,000 مرگ و میر در پایان پایین تر و 162,000 در پایان بالاتر.

از راه مقایسه آنفلوانزا کشته 34,000 مردم در 2018-2019 فصل آنفولانزا.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im