دولت آمریکا ممکن است سهام عدالت در ازای کمک های مالی به coronavius-آمار خطوط هوایی: مقامات

مدیر ملی آمریکا اقتصادی شورای لری Kudlow. — AFP

دولت آمریکا می تواند سهام عدالت در شرکت های هواپیمایی و دیگر مشکل اما حیاتی شرکت های آمریکایی آن را به عنوان حرکت به ثبات اقتصاد در میان کروناویروس جدید همه گیر top مقامات آمریکایی روز یکشنبه گفت.

کاخ سفید اقتصاد مشاور لری Kudlow گفت: دولت باید سهام خود در شرکت هایی که مستقیم دریافت پول کمک مالی از دولت فدرال است.

“من فکر می کنم در بازگشت به صورت مستقیم و نقدی, کمک های مالی, همان چیزی است که شرکت های هواپیمایی خواسته اند برای من هیچ دلیلی که چرا آمریکا مالیات دهندگان باید یک قطعه,” او گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت در CBS “چهره ملت” نشان می دهد بحث نیز گفت: دولت می تواند سهام موقعیت خود را در بازگشت برای تزریق پول مالیات دهندگان.

“به عنوان رئیس جمهور گفت: ما به هر یک از این شرایط” او گفت:.

“برخی از آنها بسیار خوب شرکت هایی که فقط نیاز به نقدینگی و دریافت وام است. برخی از این شرکت ها ممکن است نیاز بیشتر کمک قابل توجهی است و ما ممکن است گرفتن حکم و یا حقوق صاحبان سهام به عنوان به خوبی به عنوان آن است.

“رئیس جمهور می خواهد به مطمئن شوید که مالیات دهندگان آمریکایی هستند جبران می شود. این است که یک کمک مالی.”

Mnuchin گفت: هر گونه معاملات را به شکل حکم یک نوع امنیت است که به دارنده آن حق خرید یا فروش یک دارایی در یک قیمت خاص به یک تاریخ خاص تعیین می شود که از آن ساطع شده است. حکم نتیجه می تواند تبدیل به سهام.

عظیم نجات مالی طرح های تصویب شده توسط کنگره آمریکا تعیین 50 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی.

نیمی از این مبلغ را در قالب وام تضمینی و بقیه مستقیم و پرداخت نقدی.

استناد اهمیت خود را به اقتصاد و اجتماعی خطرات اگر آنها موفق بوئینگ و ما شرکت های هواپیمایی را خواستار یک اقدام بی سابقه دولت اعتراض کردند.

حمل و نقل هوایی شده است یکی از سخت ترین ضربه بخش توسط COVID-19 بیماری همه گیر. ترین اقیانوس اطلس پرواز توسط ما شرکت های هواپیمایی را معلق شده است که باید 40 تا 70 درصد از پروازهای داخلی.

کمک مالی با استفاده از پول مالیات دهندگان به شکل مستقیم مالی تزریق و یا وام های تضمین شده توسط دولت فدرال به دنبال یک دهه از رشد که در آن شرکت های هواپیمایی ساخته شده میلیاردها دلار است.

تعدادی از صداهای مطرح شده به خصوص در میان دموکرات ها اصرار دارد که شرایط خاصی بود ملاقات در گسترش حمایت عمومی به شرکت های بزرگ از جمله مشارکت در این شرکت ها.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>