ما به جلو بروید به PIA برای پرواز مستقیم به بازگرداندن پاکستانی رشته


اسلام آباد: ما مقامات مجاز خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) به کار به طور مستقیم به ایالات متحده برای اولین بار در تاریخ از حامل های ملی ژئو نیوز گزارش داد در روز پنج شنبه.

با توجه به اطلاعات اجازه داده شد که توسط ایالات متحده وزارت حمل و نقل از طریق یک نامه صادر شده در پاسخ به درخواست های ساخته شده توسط PIA مدیر عامل شرکت هوایی مارشال Arshad ملک.

در این نامه جزئیات است که حامل ملی اجازه خواهد داشت به فعالیت 12 پرواز مستقیم به ایالات متحده بیش از یک ماه-دوره طولانی است. ملک نوشته شده بود نامه ای به سفیر آمریکا در این زمینه قبلا در این هفته است.

در این نامه همچنین خطاب به وزارت امور خارجه ایالات متحده بود که به دنبال اجازه به کار PIA ویژه پرواز به بازگرداندن پاکستانی رشته در آمریکا در میان گسترش این رمان coronavirus.

مالک گفته بود که PIA شد به طور فعال به دنبال تصویب برای از سرگیری عملیات پرواز به آمریکا به عنوان ویروس بحران تا به حال ایجاد یک وضعیت که لازم است انجام فوری سرویس هوایی.

هفته گذشته دستیار ویژه نخست وزیر در خارج از کشور پاکستانی Zulfi بخاری نیز اعلام کرد پرواز اضافی را به رشته پاکستانی در عربستان سعودی, امارات متحده عربی, امارات متحده عربی, عمان, انگلستان, قطر, ترکیه, کنیا, بحرین و سودان با توجه به کروناویروس مستند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im