توسط سرپرستان

دهلی نو: ما بانوی اول Melania Trump است به احتمال زیاد به بازدید از دهلی دولت در سرمایه های ملی در روز سه شنبه به تماشای “شادی درسی” شهادت ” در روز پنج شنبه.

با توجه به ارشد, منابع دولت, رئیس جمهور ایالات متحده است به احتمال زیاد به بازدید از دولت دهلی نو در جنوب دهلی نو و دیدن دست اول تاثیر ‘شادی درسی’ معرفی شده توسط دهلی Aam Aadmi Party (AAP) دولت است.

همچنین بخوانید: نه 70 لاخ اما یک لاخ به حضور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن roadshow در احمدآباد

معاون وزیر Manish Sisodia معرفی کرده بود شادی درسی در مدارس دولتی دهلی دو سال پیش به عنوان تلاش برای کاهش استرس در میان کودکان مدرسه که شامل 40 دقیقه مدیتیشن و آرامش بخش و حتی فعالیت در فضای باز.

به گفته منابع Melania دریافت خواهد شد توسط Arvind Kejriwal بود که سوگند به عنوان رئیس جمهوری برای بار سوم در روز یکشنبه همراه با Sisodia.

همچنین بخوانید: J&K کردن جدول ؟ مودی-مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار صرفا دو جانبه

وقتی پرسیده شد که در مورد مدرسه بانوی اول خواهد بود بازدید در جنوب دهلی نو این منبع گفت که نام این مدرسه اعلام خواهد شد و پس از برخی از زمان.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای سفر به هند در فوریه 24 و 25. آمریکا برای اولین بار زن و شوهر را صرف اولین روز از سفر در احمدآباد گجرات و اوتار پرادش را آگرا قبل از حرکت به دهلی نو برای پذیرش رسمی و مذاکرات دو جانبه.

این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر رسمی خود به هند و همچنین برای اولین بار مستقل از سفر یک رییس جمهور آمریکا به هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو