ما ابراز نگرانی رسانه های اجتماعی محدودیت در پاکستان

وزارت امور خارجه ایالات متحده مهر و موم دیده می شود بر روی سکو-تریبون منطقه نوامبر 26, 2013 در وزارت امور خارجه اتاق جلسه در واشنگتن, DC. عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ایالات متحده ابراز نگرانی روز سه شنبه بیش از یک جدید پاکستان قانون است که باعث می شود آن را اجباری برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی به ثبت نام, باز کردن دفاتر در کشور است. وزارت امور خارجه گفت: حرکت “می تواند شکست به آزادی بیان و توسعه اقتصاد دیجیتال.”

“محدودیت های جدید در سیستم عامل رسانه های اجتماعی در #پاکستان می تواند شکست به آزادی بیان و توسعه دیجیتال. مایه تاسف است اگر پاکستان مانع سرمایه گذاران خارجی & خفه داخلی نوآوری در این بخش پویا. بحث تشویق w/ ذینفعان. AGW” خواندن یک صدای جیر جیر از وزارت امور خارجه ایالات متحده.

در این بیانیه از واشنگتن می آید چند هفته پس از کابینه به سیگنال سبز به یک قانون جدید که نیاز به سیستم عامل رسانه های اجتماعی به ثبت نام, باز کردن دفتر در پاکستان و ارائه اطلاعات حساب ها یافت می شود درگیر در جنایات مختلف به سازمان های اطلاعاتی و نهادهای امنیتی.

در حالی که دولت می گوید که قانون معرفی شده برای بهره مندی از سیستم عامل رسانه های اجتماعی است و لازم است برای تنظیم رسانه های دیجیتال, سیستم عامل, طرفداران آزادی اینترنت نگران قانون ممکن است مورد استفاده برای سرکوب آزادی بیان است.

آنچه که در قانون جدید همه چیز در مورد ؟

این قانون نیاز به غول رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter, YouTube, Infinite و دیگران برای ساخت داده های سرور در پاکستان ثبت نام و تعیین یک نماینده خواهد کرد که مقابله با یک دولت-تشکیل قدرت در پاکستان است.

تحت قانون جدید رسانه های اجتماعی شرکت ها را مجبور به راه اندازی دیتا سرور در پاکستان ظرف یک سال و خواهد شد که به ارائه اطلاعات حساب مجرم انواع جرائم از جمله هدف قرار دادن نهادهای دولتی پخش اخبار جعلی و سخنرانی نفرت درگیر در آزار و اذیت صدور بیانیه که به ضرر امنیت ملی و یا آپلود محتوای کفر آمیز — به هوش و سازمان های اجرای قانون (سوئیچ).

آن خواهد بود که قدرت را حق به شناسایی مطالب اعتراض به سیستم عامل رسانه های اجتماعی را به پایین گرفته شود. در صورت عدم تطابق در عرض 15 روز از آن خواهد شد که قدرت را به حالت تعلیق رسانه های دیجیتال شرکت ” خدمات و یا اعمال جریمه به ارزش Rs500 میلیون.

دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan تایید کرده بود که یک قدرت خواهد بود تنظیم رسانه های اجتماعی شرکت کرد و گفت که آن را نمی ممکن است برای دولت به ترک رسانه های دیجیتال شرکت به طور کامل غیر قابل تنظیم.

“ما نمی توانیم ترک این وب سایت به طور کامل غیر قابل تنظیم,” او گفت:. “این قوانین ساخته شده به منظور تسهیل در رسانه های اجتماعی است.”

طرفداران آزادی اینترنت نگران هستند که سند قانونی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن رسانه های اجتماعی شرکت در چک.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>