عکس: سازمان ملل متحد در توییتر

ما اصل معاون دستیار وزیر جنوبی و مرکزی وزارت امور خارجه و آلیس ولز می گوید: او الهام گرفته شده بود برنده جایزه پاکستانی زن حافظ صلح در خدمت جنگ زده جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC).

“با الهام از زنان پاکستانی خدمت با تمایز در ماموریت صلح بانی سازمان ملل متحد در جمهوری دموکراتیک کنگو گفت:” یک صدای جیر جیر در چاه از طرف وزارت خارجه را Bureau of South and Central Asian Affairs روز چهارشنبه.

آمریکا دیپلمات های خود را صدای جیر جیر تقدیر اولین پاکستانی زن و همه گروه از 15 حافظ صلح که دریافت مدال در هفته گذشته کار خود را انجام طیف وسیعی از خدمات به جنگ متاثر از شرق جمهوری دموکراتیک کنگو.

در اوایل این ماه در پاکستان زن حافظ صلح مستقر در سازمان ملل متحد سازمان تثبیت کننده ماموریت در جمهوری دموکراتیک کنگو (MONUSCO) بودند اعطا سازمان ملل متحد مدال در یک مراسم در Adikivu در جنوب کیوو, یکی از استانهای مرکزی کشور آفریقایی است.

این تیم از 15 زن افسران خدمت در صفوف عمده و کاپیتان شده اند مستقر در این کشور جنگ زده از ماه ژوئن سال گذشته است.

افسران در حال روانشناسان استرس مشاوران آموزش فنی و حرفه ای افسران جنسیتی مشاوران و پزشکان و پرستاران عملیات ماموران اطلاعات ماموران و افسران تدارکات.

پاکستان دارای سابقه ای طولانی در ارسال نیروهای خود را به های مختلف ماموریت های حفاظت از صلح سازمان ملل و نیز به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از بزرگترین همکاران از نیروهای نظامی و پلیس برای چند دهه.

با توجه به سازمان ملل متحد نیروهای پاکستانی در حال حاضر در حال خدمت در هفت عملیات سازمان ملل متحد با اکثریت قریب به اتفاق آنها مستقر در جمهوری دموکراتیک کنگو در منطقه دارفور سودان و جمهوری آفریقای مرکزی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im