سفارت آمریکا می گوید آن است که هماهنگی با پاکستان پس از دیپلمات نشان می دهد coronavirus symptsoms

فایل

اسلام آباد: سفارت ایالات متحده در پاکستان در روز شنبه تایید کرد که یکی از کارکنان آن در پایتخت مشکوک شد پیمانکاری رمان coronavirus.

“ما آگاه هستند از گزارش های COVID-19 مورد مربوط به سفارت اسلام آباد کارمند. با توجه به نگرانی های حریم خصوصی ما قادر به به اشتراک گذاری اطلاعات اضافی” یک سخنگوی سفارت آمریکا گفت: در بیانیه منتشر شده به رسانه ها در بعد از ظهر شنبه.

این سخنگو افزود که سفارت نیز آگاه گزارش دیگری که یکی دیگر از کارکنان سفارت که وارد فرودگاه اسلام آباد در صبح روز شنبه بود و نشانه هایی از این بیماری است. “که کارمند است و در حال حاضر در حال ارزیابی” سخنگوی گفت.

با توجه به آزادی مطبوعات وزارت امور خارجه ایالات متحده تا به حال مجددا تاکید کرد که آن را به حال هیچ مسئولیت بیشتری نسبت به ایمنی و امنیت شهروندان آمریکایی در خارج از کشور و به صورت محلی-استخدام کارکنان.

“در هماهنگی با مقامات پاکستانی سفارت در اسلام آباد به اجرای تمام اقدامات مناسب برای کمک به کنترل گسترش COVID-19,” سخنگوی اشاره کرد.

همچنین بخوانید: بلوچستان گزارش 12 بیشتر coronavirus موارد در سراسر کشور شمارش افزایش می یابد به 531

دیپلمات آزمایش ویروس علائم

یک دیپلمات آزمایش مثبت برای coronavirus علائم در فرودگاه اسلام آباد در روز شنبه اسناد رسمی توسط وزارت بهداشت و درمان نشان داده بود.

با توجه به اسناد و مدارک این دیپلمات در حال وارد اسلام آباد از قطر ، منابع این دیپلمات گفت به جای اینکه معطوف به یک بیمارستان شده بود نقل مکان کرد به انزوا بخش در سفارت آمریکا.

تعداد موارد تایید شده در پاکستان افزایش یافت به 531 روز شنبه پس از سند و بلوچستان گزارش شده بیشتر موارد. در سطح جهانی 185 کشور آسیب دیده اند و بیش از 11000 نفر کشته و بیش از 270,00 آلوده به این بیماری به عنوان آن را به سرعت در حال گسترش به سرزمین های جدید است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>