ما دیپلمات می گوید تهمت هشدار داده از هوش بلوک بیش از Huawei


واشنگتن: آمریکا سفیر ایران در آلمان روز یکشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تهدید به قطع هوش-به اشتراک گذاری با کشورهای که در برخورد با تکنولوژی شرکت Huawei.

واشنگتن شده است با فشار دادن متحدان به ممنوعیت هواوی یکی از بزرگترین شرکت فنی از نسل بعدی 5G شبکه های داده تلفن همراه گفت: این یک ریسک امنیتی است.

سفیر ریچارد Grenell گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “دستور من روشن است که هر ملتی که بخواهد به استفاده از غیرقابل اعتماد 5G فروشنده را به خطر اندازد توانایی ما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و اطلاعات در بالاترین سطح است.”

Grenell گفت در توییتر که رئیس جمهور تا به حال نام او را در روز یکشنبه از نیروی هوایی یک هواپیمای ریاست جمهوری برای انتقال پیام.

کلید متحدین آمریکا در اروپا و به ویژه بریتانیا و فرانسه گفته اند که آنها نمی خواهد به ممنوعیت Huawei از ساختمان شبکه های 5G خواهد شد اما اعمال محدودیت.

علنا به ما بوده است و مهار در پاسخ آن, اما تهمت بود گزارش خشمگین با لندن است.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه که Huawei شد “اسب تروا برای هوش است.”

این شرکت با تکنولوژی به شدت رد می کند آمریکا اتهامات و پکن مشخص است و درمان آن به عنوان “اقتصادی قلدری.”

ما کیفرخواست در روز جمعه گذاشته بیشتر اتهامات جنایی علیه Huawei مربوط به سرقت مالکیت معنوی اضافه کردن به اوایل اتهامات که این شرکت به سرقت اسرار تجاری از آمریکایی حامل T-Mobile.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>