ما coronavirus مرگ و میر بالا 12,500 در ضبط تک-بعد پرش

یک بیمار گرفته شده به اتاق اورژانس در NYU Langone بیمارستان در شهر نیویورک است. عکس: AFP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید روز سه شنبه به ما قطع بودجه به سازمان جهانی بهداشت آن را متهم به تعصب نسبت به چین که در آن مقامات برداشته دو و نیم ماه سفر بان کی مون در ووهان شهرستان است که باعث جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان ایالات متحده دچار یک رکورد مجموع نزدیک به 2000 نفر از مرگ در 24 ساعت گذشته چین در گزارش جدید مرگ و میر برای اولین بار از زمان شیوع آغاز شد و در ووهان در اواخر ماه دسامبر.

نخست وزیر بوریس جانسون باقی مانده در شرایط با ثبات در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن در ضمن پس از بستری در شنبه 10 روز پس از این که مبتلا به این ویروس است.

او گفت: این 55 ساله رهبر محافظه کار بود و در “ارواح خوب” بود دریافت “استاندارد اکسیژن درمانی” است و نه نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

تکان دهنده از بستری شدن در بیمارستان با مشخصات بالا رهبر جهان تأکید رسیدن به جهانی COVID-19 است که قرار دادن بیش از چهار میلیارد نفر بیش از نیمی از این سیاره — در برخی از فرم مستند upending جوامع و ضرب و جرح اقتصاد در سراسر جهان است.

تنگه هرمز که بدتر, است, مرگ, عوارض نصب شده از این ویروس است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 82,000 زندگی و آلوده به بیش از 1.4 میلیون نفر در سراسر جهان است.

در واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او “رفتن به قرار دادن بسیار قدرتمند نگه دارید” در بودجه به این که سازمان ملل از بدن که بزرگترین کمک کننده است و ما آن را متهم بودن “بسیار مغرضانه نسبت به چین است.”

“آنها آن را به نام اشتباه,” او گفت که یک هشدار سفر در چین است. “آنها می تواند آن را به نام ماه قبل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به هیچ جزئیات بیشتر در مورد چقدر پول خواهد بود نکردن و دقیقه بعد گفت: “فقط “نگاه در پایان بودجه.”

چین چهره انتقاد بر سر راه آن به کار گرفته شده اولیه شیوع ویروس و تهمت و دیگران ابراز تردید بیش دقت چینی آمار مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود شده است به طور گسترده ای برای انتقاد در ابتدا کم اهمیت جلوه دادن ویروس که او را تشبیه به یک آنفلوآنزای معمولی قبل و بعد از پذیرش آن ملی اضطراری است.

بیش از 12,800 آمریکایی که در حال حاضر از درگذشت COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و با حدود 400,000 موارد کشور است ترین در جهان است.

یک رکورد مجموع 1,939 نفر در ایالات متحده در 24 ساعت تا جمعه شب.

‘چشم طوفان’

چین برداشته سفر بان کی مون روز سه شنبه در ساکنان ووهان و گزارش جدید مرگ اما وضعیت باقی مانده ترسناک جاهای دیگر.

در حالی که دیگر شهرستانها عمده در سراسر جهان باقی ماند قفل شده است و هزاران نفر از مردم با عجله به ترک ووهان.

آموزش سرویس و پروازها از سر گرفته و موانع برداشته شد باعث مهاجرت ساکنان پوشیدن لباس های محافظ و ماسک.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: هیچ جدید مرگ شده بود وارد شده قبل از 24 ساعت اول مرگ و میر-رایگان روز پس از این کشور شروع به انتشار آمار و ارقام در ماه ژانویه است.

چین رسمی شمارش برخی از 81,000 کلی عفونت و بیش از 3300 مرگ و میر وجود دارد اما سوء ظن پکن تحت-گزارش اعداد حقیقی.

بریتانیا گزارش 786 جدید مرگ و میر و ایالت نیویورک دیدم 731 در 24 ساعت پس از اسپانیا و فرانسه و ایتالیا همه ثبت جدید موج در مرگ و میر.

تحقیقات جدید نشان داد بریتانیا تلفات در یک مسیر تندتر از سایر ملل و پیش بینی به عنوان بسیاری از 66,000 مرگ و میر در ماه جولای به مراتب بیشتر از در ایتالیا است که بیشترین مرگ و میر به تاریخ — 17,127.

پاریس روز سه شنبه ممنوع دویدن در طول روز برای حفظ مردم از خم شدن ضد coronavirus مستند, قوانین فرانسه نقض 10,000 مرگ و میر.

اما وجود دارد برق امید در آمار.

اسپانیا گفت: روند رو به پایین در عفونت های جدید و مرگ و میر بود ادامه و افزایش مرگ و میر در روز دوشنبه و سه شنبه شدند نتیجه آخر هفته مرگ و میر در حال شمارش.

ادواردو فرناندز 39 ساله در مادرید Infanta صوفیه بیمارستان وجود دارد گفت: تا به حال شده است کمتر پذیرش در روزهای اخیر.

“اما ما همچنان بسیار بالاتر از معمول ما ظرفیت” او هشدار داد. “من نمی دانم اگر همکاران من که در چشم طوفان قادر به دیدن (کاهش) به دلیل فشار کاری بسیار بالا است.”

“این مسخره است’

مجلس ایران تشکیل جلسه داد و برای اولین بار از اواخر ماه فوریه به این کشور گزارش داد یک قطره در عفونت های جدید برای هفتم راست بعد.

در نیویورک, کانون ما شیوع فرماندار اندرو کومو گفت: دولت به نظر می رسد توان نزدیک شدن به اوج خود همه گیر اما خواست نیویورکی برای ادامه ماندن در داخل خانه.

“من آن را می دانم سخت است اما ما باید برای حفظ آن را انجام,” او گفت:.

شهر نیویورک funeral home, مدیر, Pat Marmo گفت: “برخورد با سه برابر بیشتر بدن از حد نرمال است. “این تقریبا مانند 9/11 رفتن در روز و روز و روز,” او گفت:.

با وجود اقامت در خانه سفارشات رای دهندگان در دیگر امور خارجه آمریکا, ویسکانسین رفت و به پای صندوق های رای به بازیگران برگه های رای در دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری و انتخابات محلی است.

میلواکی ژورنال سنتینل نشان داد یک ماسک-پوشیدن زن در خط به رای برگزاری یک نشانه تحمل این پیام: “این مسخره است.”

اقتصادی خرید اینترنتی

دولت در حال تقلا برای قرار دادن با هم نجات بسته به جلوگیری از آسیب های اقتصادی به طور موثر از خاموش کردن تجارت جهانی به عنوان ترس دستگاه از یک ویرانگر رکود است.

سازمان ملل متحد سازمان بین المللی کار گفت: 81 درصد از نیروی کار جهانی از 3.3 میلیارد نفر در حال حاضر تحت تاثیر “بدترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم است.”

ژاپن اعلام کرد که یک ماه حالت فوق العاده در روز سه شنبه وعده داده $1 تریلیون دلار بسته محرک و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نعمت عظیم دیگری را با ما صرف برنامه این بار با هدف قرار دادن زیرساخت های پروژه های.

اتحادیه اروپا و وزیران دارایی مشغول به کار بودند در یک معامله به استفاده از یورو را 410 میلیارد یورو ($447 میلیارد دلار) کمک مالی صندوق برای مبارزه با ویروس اما این بلوک باقی مانده تقسیم در تجمع بدهی به موضوع “coronabonds.”

بازارهای سهام شد تا در سراسر آسیا و اروپا اما وال استریت به پایان رسید کمی پایین تر است.

اتحادیه اروپا اعلام کرد این امر قرار داده تا 15 میلیارد یورو برای کمک به کشورهای در حال توسعه در مبارزه با این بیماری همه گیر است که تنها با شروع به گسترش در برخی از فقیرترین کشورهای جهان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de