ما coronavirus مرگ و میر ناشی از عبور تلخ 10,000 نقطه عطف

عکس: AFP

آمریکایی ها قرار گرفتند متوجه دوشنبه اجازه نمی دهید تا در مبارزه با کروناویروس به عنوان یک گریم نقطه عطف از 10000 مرگ بازیگران پال بیش از اولین نشانه هایی از خوش بینی در مورد شیوع این مسیر است.

ایالات متحده پدید آمده است به عنوان یکی از بدترین آمار سازمان ملل با به طور پیوسته نصب تعداد مرگ و میر و میلیون ها نفر رو امکان اقتصادی خراب کردن.

مقامات شروع هفته با گفتن وحشت جوامع به بند یکی از بدترین دوره هنوز در حال شیوع است که هنوز به اوج خود رسید.

بالتیمور مستقر در دانشگاه جانز هاپکینز است که نگه داشتن چوب خط حساب کردن در حال اجرا از coronavirus اعداد و گفت: بیش از 36,000 ما موارد تاييد شده بود با 10,923 مرگ و میر در اواخر روز دوشنبه.

فقط ایتالیا (16,523) و اسپانیا (13,341) دیده می شود بیشتر از شهروندان خود را کشته با این بیماری همه گیر.

وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید, اما, در, نیویورک, تمرکز اصلی ما شیوع آن وجود داشته است بیش از 4,750 مرگ و میر در سطح ایالت و 130,000 موارد است.

فرماندار اندرو کومو گفت: میزان مرگ و میر بوده است “به طور موثر تخت” برای دو روز. دولت گزارش 599 جدید مرگ و میر مشابه به چهار چوب خط حساب کردن از 594 و پایین از یک رکورد 630 در روز شنبه.

اما فرماندار دستور داد مدارس و غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته برای بیشتر از سه هفته گفتن خبرنگاران گفت: “در حال حاضر زمان برای سهل انگار باشد.”

‘اجتماعی فاصله است کار’

“این است که امیدوار, اما آن را نیز نتیجه” کومو گفت:, و اضافه کرد که این امر می تواند یک “اشتباه” را به استراحت محدودیت های بیش از حد زود است.

“اگر منحنی تبدیل آن به دلیل میزان عفونت است پایین رفتن. اگر نرخ عفونت پایین رفتن آن به دلیل اجتماعی فاصله در حال کار است.”

این بیماری همه گیر را کشته است تقریبا 75,000 در سراسر جهان از این کروناویروس جدید پدید آمده در ماه دسامبر در چین با توجه به AFP شمارش شده از منابع رسمی.

مقامات هشدار داده اند که بين 100000 240,000 مردم می میرند در ایالات متحده حتی در بهترین سناریو اجتماعی فاصله دستورالعمل مشاهده می شود.

نه متحده — همه کنترل توسط فرمانداران جمهوریخواه — هنوز رتبهدهی نشده است دستور داد در مجموع مستندات بسیار به نا امیدی از کارشناسان بهداشت عمومی.

ویسکانسین دیوان عالی کشور مسدود شده در آخرین دقیقه تلاش فرماندار میانه دولت برای به تعویق انداختن روز بعد دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری و دیگر انتخابات به دلیل بیماری کروناویروس و حکومت است که رای گیری باید پیش بروید.

در 4-2 تصمیم دولت دادگاه لغو یک فرمان اجرایی از فرماندار دموکرات تونی Evers که به دنبال به تاخیر انداختن انتخابات تا ماه ژوئن به نقل از تهدید به نظرسنجی کارگران و رای دهندگان از ویروس.

ویسکانسین است که در میان کسانی که تحت stay-at-home سفارشات خواهد پیوست حدود 15 ایالت آمریکا که در حال حاضر با تاخیر مقدماتی خود را.

Evers نقل مکان کرد و به تعویق انداختن انتخابات به طور یک جانبه پس از حزب جمهوری خواه اکثریت سنا دولت و مجلس ایالتی نادیده گرفته و تکرار درخواست برای تاخیر.

مسیر از بحران

اگر چه نقاط مانند نیویورک صورت وخیم عدم دنده محافظ هواکش و پزشکان وجود دارد بیشتر به علت خوش بینی اولیه-آمار متحده مانند واشنگتن و کالیفرنیا نشان دادن ممکن است مسیر خروج از بحران.

واشنگتن به نظر می رسد در شیب رو به پایین آن به صورت منحنی است و حتی ارسال 400 هواکش به نیویورک اما فرماندار آن Jay Inslee گفت: او می ترسید موج دوم به دلیل مداوم آمیخته پاسخ.

“حتی اگر واشنگتن می شود در بالای این, کاملا, اگر دولت دیگر نمی, آن را می توانید به عقب می آیند و می آیند در سراسر مرزهای ما دو ماه از در حال حاضر, بنابراین این مهم است که یک موفقیت ملی گفت:” ان بی سی.

کالیفرنیا نیز نشان میدهد که چگونه ممکن است که در بالا از این بحران گفت: اپیدمیولوژی Brandon Brown از دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید.

“ما در حال حاضر ramping تا تست شروع به اندازه گیری جامعه گسترش آماده سازی فضاهای زمانی که بیمارستان ها ممکن است از تاخت و تاز” او گفت:.

در ورزش مقابل گلف جهان پیکربندی مجدد برنامه های آن — کارشناسی ارشد در حال حاضر خواهد شد در ماه نوامبر و باز ما و جام رایدر خواهد بروید بر روی back-to-back هفته در ماه سپتامبر.

“ورزشی و به ویژه بازی گلف مهم هستند وسایل نقلیه برای شفا و امید” گفت: PGA آمریکا اجرایی ست واو.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>