ما coronavirus مرگ و میر پیشی 7,000 جهانی, شمارش افزایش می یابد به 57,000

مقامات در نیویورک بدترین قسمت آسیب دیده از آمریکا شروع شد و مردم را به پوشیدن ماسک چند روز پیش و علائم وجود دارد در خیابان که توصیه شد که توجه. عکس: AFP

دولت آمریکا آغاز شده است مردم را به پوشیدن ماسک اگر آنها به خارج با اشاره به تحقیقاتی که نشان می دهد coronavirus گسترش می تواند فقط با تنفس.

مشاوره و آمد به امریکا وارد شده یکی دیگر از افزایش در مرگ و میر — تقریبا 1500 در یک روز — و به عنوان عفونت های جدید ادامه دارد.

آن را نیز به عنوان چین — منشاء شیوع — ملی برگزار شد بعد از عزاداری برای شهروندان خود را کشته با این بیماری است.

پس COVID-19 پدید آمده در اواخر سال گذشته حدود 1.1 میلیون نفر کاهش یافته است بیمار است. تقریبا 60000 نفر کشته شده اند.

اروپا حساب برای سهم شیر مرده با ایتالیا و اسپانیا تحمل فشار.

اما این وضعیت به سرعت رو به وخامت در ایالات متحده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه پیشنهاد استفاده گسترده از ساده ماسک یا روسری ممکن است کمک به جلوگیری از موشک عفونت رای دادن.

“این رفتن به واقعا داوطلبانه چیز” او گفت:. “شما لازم نیست به آن را انجام دهد و من انتخاب را به آن را انجام دهد, اما برخی از مردم ممکن است بخواهید به آن را انجام دهد و این خوب است.”

Anthony Fauci از بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت اشاره کرد “اطلاعات اخیر که این ویروس در واقع می توان حتی زمانی که مردم فقط صحبت به عنوان مخالف به سرفه و عطسه است.”

سازمان بهداشت جهانی شده است محتاط تر گفت: airborne تهدید شد تنها شناخته شده رخ می دهد در طول برخی از درمان های پزشکی.

ما توصیه به احتمال زیاد بدتر در حال حاضر کمبود شدید ماسک در ایالات متحده و اروپا که هر دو به شدت متکی به واردات از چین.

مقامات در نیویورک بدترین قسمت آسیب دیده از آمریکا شروع شد و مردم را به پوشیدن ماسک چند روز پیش و علائم وجود دارد در خیابان که توصیه شد که توجه.

“من در تلاش برای محافظت از من و خانواده ام. اگر همه محافظت می کند خود را بهتر است برای همه ما” ادی ماررو 58 ساله نوکر گفت: AFP.

در اطراف 277,000 آمریکایی که آزمایش مثبت برای این بیماری و عفونت منحنی نشان می دهد هیچ نشانه ای از تراز وسط قرار دارد با وجود نه در ده زندگی شهروندان را تحت نوعی از مستند.

بیمارستان در حال جوانه زدن در کنوانسیون مراکز عرصه ورزش و پارکینگ در سراسر کشور به عنوان کشورهای اماده کردن برای یک انتظار هجوم بیماران.

چین که به نظر می رسد بیش بدترین شیوع آن در روز شنبه برگزار شد ملی بعد از عزاداری برای مرده آن — بیش از 3000 نفر کشته شده اند در کشوری که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته.

اتومبیل و قطار و کشتی های صدا خود را شاخ و هوا-آژیر حمله wailed به عنوان پرچم بودند پرواز در نیمی از کارکنان 10:00am می باشد (0200 GMT).

پکن گفت: رعایت فرصتی برای سوگواری ویروس “شهدا” — یک عنوان احترام اعطا شده توسط دولت این هفته در 14 پزشکی کارگران که درگذشت مبارزه با شیوع — از جمله مردی بود که مجازات توسط مقامات برای بالا بردن اولیه زنگ.

امیدواریم در اروپا

اروپا افتضاح تلفات آمار 40,000 روز جمعه با اسپانیا گزارش بیش از 900 مرگ و میر در 24 ساعت.

اسپانیولی خاویر لارا جان سالم به در برد پس از قرار دادن بر روی اکسیژن در سر می برند مراقبت ويژه — یک شوک به 29 سال بود که ورزشی و نمی دود.

“من وحشت که دختر من را آلوده. وقتی که من شروع به نشان دادن علائم من گفت: من نمی خواهد او را نگه دارد و یا نزدیکی به او گفت:” توصیف رو به مرگ با هشت هفته به عنوان “بدترین لحظه” در زندگی خود.

اما نیز وجود دارد نشانه اوج ممکن است آمار در این قاره.

سخت ترین ضربه ایتالیا ثبت 766 جدید مرگ و میر است اما عفونت خود را افزایش فقط چهار درصد پایین ترین و در عین حال با توجه به حفاظت از خدمات مدنی.

“این درست است که آخرین آمار و ارقام به عنوان بالا به عنوان آنها به ما کمی امید به رشد در عفونت های جدید است کندتر از آن بود که چند روز پیش” گفت: آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان که در آن سخت اجتماعی فاصله اقدامات با اعتبار مهار گسترش یافته است.

“اما آن است که قطعا خیلی زود به دیدن یک روند روشن در آن است و قطعا خیلی زود به فکر می کنم به هیچ وجه در مورد آرامش بخش قوانین سختگیرانه ما داده اند خودمان را,” او اضافه شده است.

‘بدترین و در عین حال به آمده’

وجود دارد اما در عین حال هشدار دیگری بر سرنوشت کمتر توسعه یافته جهان به خصوص مناطق جنگی و یا مکان های بزرگ مهاجر.

“بدترین و در عین حال آمده است” دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: با اشاره به کشورهایی مانند سوریه و لیبی و یمن. “این COVID-19 طوفان در حال حاضر به آینده به همه این تئاتر از جنگ است.”

اقتصاد جهان شده است کوبیده توسط ویروس و همراه مستندات با میلیون ها نفر بیشتر ثبت نام برای پرداخت های بیکاری در ایالات متحده است.

مالی آژانس رتبه بندی Fitch در پیش بینی آمریکا و منطقه یورو خواهد بود کوچک این سه ماهه تا 30 درصد و بانک توسعه آسیایی هشدار داد اقتصاد جهانی می تواند یک $4.1 تریلیون دلار رسید — معادل پنج درصد از خروجی در سراسر جهان.

آمریکای لاتین است که به عنوان یک “رکود عمیق” با انتظار افت 1.8 تا 4.0 درصد در تولید ناخالص داخلی با توجه به سازمان ملل متحد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>