آمریکا کنگره امی Bera و جورج برگزاری است. عکس: نرم افزار

اسلام آباد: آمریکا کنگره امی Bera و جورج برگزاری ابراز نگرانی کرده اند بیش از این تیره و تار وضعیت در کشمیر تحت اشغال هند اصرار دارد که دولت نارندرا باید آزادی زندانیان سیاسی و بازگرداندن حالت طبیعی در خاک در اولین گزارش کشمیر رسانه ها سرویس.

با توجه به انتشار Bera, دموکرات, صندلی آسیا و اقیانوسیه از خانه کمیته امور خارجی در کنگره آمریکا و جمهوری خواه برگزاری است که روسای هند و کمیته های پارلمانی این اظهارات را در طول خود در جریان سفر به هند است.

Bera به خبرنگاران در دهلی نو که آنها مشتاق بودند در آوردن یک هیات مشترک کانگرس و سنای به اشغال کشمیر. “ما نگرانی خود را در ادامه بازداشت رهبران سیاسی در کشمیر. ما می خواهم برای دیدن در اوایل بازگشت به حالت عادی وجود دارد,” او گفت:.

برگزاری ابراز احساسات مشابه. “ثبات وضعیت سیاسی در کشمیر مهم برای توسعه اقتصادی است. افزایش توسعه اقتصادی در کشمیر مهم است,” او گفت:.

نظرات آمده روز جلوتر از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به هند در فوریه 24 و 25. در گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بارها و بارها ارائه شده برای میانجیگری بین هند و پاکستان در کشمیر تحت اشغال اختلاف است.

Bera همچنین ابراز نگرانی تابعیت متمم قانون یک قانون بحث برانگیز است که موجب تظاهرات در سراسر هند در طول سه ماه گذشته. چندین عضو کنگره آمریکا در حال حاضر نامیده می شوند که محروم کردن مسلمانان از هند تابعیت به عنوان “تبعیض آمیز” و “خلاف قانون اساسی”.

دولت هند تا به حال اوراق ویژه وضعیت اشغال کشمیر در اوت 5 سال گذشته تحمیل یک مستند در قلمرو و گرفتن هزاران کشمیری به بازداشت برای جلوگیری از تظاهرات در مقابل حرکت می کند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de