ما انجام اولین حمله هوایی علیه طالبان به دفاع از نیروهای افغان

عکس: AFP

ما انجام یک حمله هوایی علیه جنگجویان طالبان برای دفاع از نیروهای افغان یک نظامی آمریکایی گفت: چهارشنبه به خشونت spiraled پس از یک سری از حملات مرگبار توسط شورشیان به خطر انداختن کشور نوپای صلح.

خبر حمله هوایی در جنوب ولایت هلمند — برای اولین بار در 11 ماه — آمد ساعت رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او تا به حال تا به حال یک “بسیار خوب” چت با طالبان سیاسی رئیس که در روز شنبه امضا تاریخی مقابله با واشنگتن برای خروج نیروهای خارجی.

پس از امضای در دوحه با این حال شبه نظامیان ramped تا خشونت علیه نیروهای افغان برای پایان دادن به بخشی از آتش بس یک هفته ای که ارائه نادر آزاده به جنگ خسته ساکنان.

افغانستان سخنگوی سانی لگت توییتی که حمله هوایی صورت گرفت در برابر طالبان بودند که “به طور فعال در حمله به” افغان نیروهای ایست بازرسی در ولایت هلمند ،

“این یک دفاعی اعتصاب را مختل حمله” او هنوز توییتی.

“ما از طالبان برای متوقف کردن نیازی حملات و رعایت تعهدات خود. به ما نشان داده ما دفاع از همکاران ما زمانی که مورد نیاز است.”

او گفت که طالبان تا به حال انجام شده 43 حمله به پست های بازرسی در ولایت هلمند روز سه شنبه به تنهایی.

شورشیان کشته شدن دست کم 20 سرباز افغان و پلیس در یک سری از حملات شبانه مقامات دولتی گفته است: پنج شنبه, ریخته گری پال بیش از مذاکرات صلح میان کابل و طالبان با توجه به شروع در مارس 10.

“طالبان با حمله حداقل سه پاسگاه ارتش در ولسوالی امام صاحب ولایت کندز شب گذشته کشته شدن دست کم 10 سرباز و چهار پلیس گفت:” نبودند امیری عضو شورای ولایتی.

یک مقام وزارت دفاع صحبت به خبرگزاری فرانسه خواست نامش فاش نشود تایید کرد ارتش تلفات در حالی که ولایتی سخنگوی پلیس Hejratullah اکبری تایید پلیس مرگ و میر.

شورشیان نیز با حمله پلیس در مرکز ولایت ارزگان سه شنبه شب با فرماندار سخنگوی Zergai عبادی گفتن AFP: “متاسفانه شش پلیس کشته و هفت زخمی شدند.”

ادامه مطلب: 20 امنیتی کشته در حملات طالبان ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس بگیرید

اخبار از حملات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران در واشنگتن در روز سه شنبه است که او “بسیار خوب” رابطه با طالبان سیاسی رئیس ملا برادر با جفت صحبت کردن در تلفن به مدت 35 دقیقه با توجه به شورشیان.

“رابطه بسیار خوب است که من با آخوند. ما تا به حال خوب مکالمه طولانی امروز و شما می دانید که آنها می خواهند برای توقف خشونت, آنها می خواهم به توقف خشونت نیز,” او گفت:.

اما در روز چهارشنبه نظامی آمریکا سخنگوی لگت هشدار داد که “#افغان و ایالات متحده پیروی w/ موافقت نامه های ما; اما Talibs به نظر می رسد قصد هدر دادن این (فرصت) و نادیده گرفتن اراده مردم برای #صلح است.”

دوحه معامله

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ دوحه معامله به عنوان یک راه برای پایان دادن به, خونین, 18 سال حضور نظامی آمریکا در افغانستان — حق در زمان خود را برای ماه نوامبر در انتخابات مجدد را پیشنهاد داد.

تحت شرایط این قرارداد آمریکا و دیگر نیروهای خارجی را ترک افغانستان ظرف 14 ماه موضوع را به طالبان امنیت را تضمین و تعهد توسط طالبان به مذاکره با دولت ملی در کابل ،

این توافق همچنین شامل تعهد به تبادل 5,000 طالبان زندانیان برگزار شده توسط دولت افغانستان در بازگشت از 1000 اسیر — چیزی که شبه نظامیان ذکر شده به عنوان یک پیش شرط برای مذاکرات اما که رئیس جمهور اشرف غنی حاضر به انجام این کار قبل از شروع مذاکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: طالبان و واشنگتن هر دو “بسیار علاقه مشترک” در پایان دادن به جنگ.

پس از روز شنبه معامله امضای طالبان شده اند علنا ادعا “پیروزی” بیش از این ما و در روز دوشنبه به آنها اعلام کردند که از سرگیری حملات در افغانستان نیروهای ملی.

غنی: دولت در هفته گذشته با ارسال هیئتی به قطر برای باز کردن “مخاطبین اولیه” با شورشیان اما سخنگوی طالبان سهیل شاهین روز سه شنبه گفت: داعش نه دیدار با کابل نمایندگان جز به بحث در مورد آزادی اسیران خود را.

ظاهری تفاوت بین دوحه توافق و جداگانه مشترک آمریکا و افغانستان اعلام شده در افغانستان تاکید موانع مواجه شديد.

آمریکا-طالبان معامله متعهد به آزادی زندانیان در حالی که کابل تنها سند مورد نیاز هر دو طرف برای تعیین “امکان انتشار” اسیران.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>