ما می شکند تک روز رکورد جدید کروناویروس موارد

ایالات متحده ثبت نزدیک به 37,000 موارد جدید از رمان coronavirus جمعه به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر جنوب و کشورهای غربی با توجه COVID-19 انتقالها.

این 36,880 موارد جدید است تا از 34,700 ثبت سهشنبه و شکست قبلی تک روز رکورد جدید, موارد, مجموعه, مارس 24 که 36,739 تایید شد به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده.

در حالی که این کشور بوده و روزانه شاهد کاهش ویروس جدید موارد خاص متحده دیده می شود موارد افزایش در میان برنامه های خود را برای بازگشایی شده است. آریزونا و تگزاس و فلوریدا باید تمام گزارش داد هزاران نفر از موارد جدید COVID-19 هر روز برای بیش از یک هفته با توجه به بار ویروس ردیاب.

فرمانداران ایالات مختلف اتخاذ کرده اند انواع استراتژی برای کاهش گسترش coronavirus.

در کارولینای شمالی که در آن نزدیک به 20 درصد از دولت حدود 56,000 مجموع موارد ثبت شده در هفته گذشته, با توجه به, نیویورک تایمز رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر به طور موقت متوقف و بازگشایی روند و موظف ماسک-پوشیدن در درون دولت است.

در تگزاس که در آن حدود 32,000 موارد تایید شده است در هفته گذشته و بستری شدن در بیمارستان دو برابر شده اند در ماه گذشته رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت خواست مردم را به پوشیدن ماسک و اذعان کرد که اقدامات احتیاطی اضافی ممکن است گرفته شود باید به کاهش ویروس’ تلفات.

“مطمئنا عمومی می تواند درک کند که اگر آن خوشه ادامه اقدامات اضافی می رویم لازم است به مطمئن شوید که ما حفظ سلامت و امنیت مردم این ایالت تگزاس در” ابوت روز دوشنبه گفت:.

“پوشیدن ماسک کمک خواهد کرد که نگه داشتن تگزاس باز به دلیل عدم اقدام به آهسته گسترش باعث خواهد شد COVID به گسترش و حتی بدتر از خطر زندگی مردم و در نهایت منجر به بسته شدن بیشتر کسب و کار,” او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نسبت بالا رفتن از موارد به افزایش در تست. “هنگامی که شما باید تمام کسانی که در آزمون شما بیشتر موارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول پنج شنبه تجمع در ققنوس. (مربوط: ما می گذرد 2 میلیون تایید Coronavirus موارد به عنوان متحده بازگشایی)

در حالی که روزانه تست افزایش یافته است و در طول همه گیر درصد از مردم تست مثبت افزایش یافته است و در روزهای اخیر نیز با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده.

در فلوریدا و آریزونا مثبت آزمایش صعود بالای 15% و 20% بود.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net