ما نرخ تولد در ادامه به سقوط به عنوان Millennials قرار داشتن بچه ها. Coronavirus می تواند باعث تشدید کاهش

نرخ تولد در ایالات متحده همچنان به سقوط به عنوان millennials قرار داشتن بچه ها و کارشناسان هشدار می دهند که coronavirus می تواند مردم را کمتر احتمال دارد به کودکان است.

فدرال آمار و ارقام منتشر شده روز شنبه نشان می دهد که زنان در ایالات متحده آمریکا به حال بچه ها رکورد نرخ پایین در 2019 باعث تعدادی از ایالات متحده آمریکا تولد برای رسیدن به بالاترین تعداد در 35 سال وال استریت ژورنال گزارش. این اطلاعات نشان می دهد که نرخ تولد در آمریکا را نه, بازگشت پس از 2007-2009 رکود زمانی که باروری شروع به کاهش است.

ایالات متحده زنان به هنگام تولد به حدود 3.75 میلیون نوزاد در سال 2019 تعداد پایین 1% از سال 2018 به وال استریت ژورنال گزارش از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری مرکز ملی آمار سلامت و ارقام.

CDC داده ها نشان می دهد که نرخ باروری کاهش 2% — 58.2 تولد در هر 1000 زنان بین سنین 15 و 44 — به پایین ترین سطح خود از دولت شروع ردیابی این اطلاعات در سال 1909 انتشار گزارش.

وای آهسته تر از پیشینیان خود به تشکیل خانواده یک دیرکردی که برخی می گویند می تواند نسبت به عدم امنیت مالی. (مرتبط: سی ان ان می افزاید: ‘توضیح’ حذف ‘جنین که متولد شد’ عبارت توصیف یک کودک)

“وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد که می خواهم به دو فرزند یک خانواده بزرگتر و وجود چیزی در خارج وجود دارد که باعث می شود مردم احساس می کنند که کار را انجام نمی” ملانی Brasher, استادیار جامعه شناسی در دانشگاه رود آیلند گفت: وال استریت ژورنال.

Coronavirus می تواند اضافه کردن به این کاهش در تولد دیگر کارشناسان هشدار می دهند. شغل پرداخت کم همراه با اجاره بالا و شرایط غیر قابل پیش بینی ممکن است باعث آمریکایی ها به مکث قبل از آنها شروع به خانواده دکتر جان Santelli یک استاد دانشگاه کلمبیا از جمعیت و سلامت خانواده گفت: آسوشیتد پرس.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با مشاور ارشد رئیس جمهور Ivanka Trump (R) و کشاورزی اتاق پسرم Perdue هایی در مورد مواد غذایی زنجیره تامین در طول coronavirus همه گیر در روزولت در کاخ سفید در آوریل 19, 2020, در واشنگتن, DC. (عکس توسط معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ)

“این غیر قابل پیش بینی محیط زیست و اضطراب به آینده می گذرد را به زنان فکر می کنم دو بار در مورد داشتن فرزند” دکتر دنیس Jamieson, صندلی زنان و زایمان در دانشگاه اموری گفت: AP.

جمعیت شناسان و حتی بحث در مورد اینکه آیا وجود خواهد داشت کاهش در تولد ناشی از این بیماری همه گیر اما نه در مورد اینکه آیا این کاهش در تولد خواهد بود ماندگار از انتشار گزارش. (مربوط به: ‘ما در حال صحبت کردن در مورد بچه ها: بن Sasse می گوید: متولد-زنده لایحه است که در مورد دسترسی به سقط جنین)

“کاهش با توجه به COVID-19 ممکن است متفاوت باشد با توجه به وسعت و شدت بحران و طولانی مدت عدم قطعیت است که ناشی از آن” هانس پیتر کوهلر یک دانشگاه پنسیلوانیا باروری محقق نوشت: در یک ایمیل به AP.

منجر نویسنده برای CDC گزارش بردی همیلتون اضافه می کند که معلوم نیست دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد با تولد در سال 2020 از اثرات این بیماری همه گیر نخواهد بود روشن تا اواخر سال 2020 یا اوایل 2021.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im