مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از توییتر به طور خاص به لحظه بالا تاثیر مداخلات اغلب در واکنش به حوادث در زمان واقعی — فایل عکس

واشنگتن: دادستان کل آمریکا لایحه Barr در روز پنج شنبه تحویل بسیار غیر معمول عمومی ملامت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور توییتهایی ساخت شد کار خود را در وزارت دادگستری “غیر ممکن است.”

“من یک مشکل با برخی از توییت” Barr گفت: در مصاحبه با ABC News و اضافه کرد: “من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” گفت: Barr.

مصاحبه خود آمد و به عنوان تهمت می ایستد متهم از تداخل با صدور حکم توصیه برای خود مشاور سابق راجر سنگ — باعث چهار وزارت دادگستری دادستان به استعفا از پرونده این هفته است.

انفجار شد قابل توجه همه بیشتر به عنوان Barr پدید آمده است به عنوان یک مدافع قدرتمند از مغلوب ساختن پیشی جستن درآمد نام مستعار از “رئیس جمهور وکیل” از منتقدان.

Barr شده در مرکز اتهامات که او تصمیم گرفت — به گفته تحت فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن-به ابطال خود دادستان و به دنبال یک فندک حکم زندان برای سنگ.

او قبلا با انتقاد دموکرات ها و کارشناسان حقوقی به صورت ظاهری برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در طول تحقیقات مستقل به اینکه رئیس جمهور شد با کمک یک نفوذ روسیه در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 انتخابات.

این دو نفر آنقدر نزدیک بود که فوری حدس و گمان است که Barrs مصاحبه تلویزیونی شده اند ممکن است بیشتر در مورد مدیریت افکار عمومی از یک اعتراض در برابر Trumps اتهام دخالت در امور قضایی.

جنجال می آید حدود یک هفته پس از سنا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره مربوط به فشار بر اوکراین به اعلام تحقیقات از جمله به Trumps سیاسی حریف جو بایدن.

یکی دیگر از سرسخت تهمت متحد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل حمایت Barrs نظرات در مورد توییتهایی.

“اگر دادستان کل می گوید گرفتن آن در راه انجام کار خود را, شاید رئیس جمهور باید گوش به دادستان کل” مک کانل گفت: فاکس نیوز.

کاخ سفید سخنگوی استفانی گریشام گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال “ایمان کامل” در Barr.

“رئیس جمهور نبود ناراحت نظرات در همه” او در بیانیه ای گفت.

که پیام تکثير شد توسط Trumps مشاور امنیت ملی که اصرار رئیس جمهور است و “اعتماد به نفس فوق العاده ای” در Barr.

“الانم فوق العاده از اعضای کابینه او یک ارتباط بسیار قوی با رئیس جمهور” رابرت OBrien خبرنگاران در کاخ سفید است.

Trumps توییتر, بدنساز

بر خلاف رئیس جمهور قبل از او تهمت اغلب با استفاده از رسانه های اجتماعی برای پخش عقاید خود را و تصمیم گیری بدون رفتن را از طریق سنتی اظهارات به رسانه ها.

گریشام نشان داد که Barrs نظرات را تغییر نمی دهد که اشاره به سفید خانه های مکرر ادعا می کنند که رسانه های حرفه ای سازمان های غلط مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین نیاز به کنار.

“رئیس جمهور تهمت با استفاده از رسانه های اجتماعی بسیار موثر برای مبارزه با مردم آمریکا در برابر بی عدالتی در کشور ما از جمله اخبار جعلی,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از توییتر به طور خاص به لحظه بالا تاثیر مداخلات اغلب در واکنش به حوادث در زمان واقعی است.

در آخرین مورد او با استفاده از توییتر خود منبر به صحبت کردن در دفاع از جانباز جمهوریخواه مشاور سنگ.

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر سال گذشته از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع در خانه و رسیدگی به روسیه سال 2016 انتخابات امر است.

تهمت را رد کرده است که او توییتهایی حمله به اصل حکم 87 به 108 ماه توصیه می شود برای سنگ-و در حمایت از Barr پس از آن کاهش یافته بود بیش از نیمی — مبلغ به دخالت های سیاسی است.

قاضی بریل هاول از DC دادگاه منطقه ای در واشنگتن است که حکم سنگ در بیانیه ای گفت که “انتقاد و یا فشار یک عامل نیست” در محکومیت تصمیم گیری.

وقتی پرسید که آیا او تا به حال صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد توصیه های در سنگ مورد Barr پاسخ داد: “هرگز.”

“من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی گفت: Barr که با توجه به شهادت ماه آینده خود در کنگره که در آن دموکرات ها ابراز نگرانی عمیق در مورد رفتار خود در مسائل حقوقی مربوط به رئیس جمهور است.

در این مصاحبه بار گفت که “شگفت زده” با صدور حکم توصیه ظ توسط دادستان روز دوشنبه و به قصد “اصلاح و روشن شدن” بخش موقعیت روز بعد وقتی تهمت اخراج خود را صدای جیر جیر.

“هنگامی که صدای جیر جیر رخ داده است سوال این بود که حالا چه کار کنم ؟ آیا شما رفتن به جلو با آنچه شما فکر می کنم تصمیم درست است یا آیا شما به جلو و به دلیل این که از صدای جیر جیر — و که فقط مرتب کردن بر اساس نشان می دهد چگونه مخل این توییتهایی می شود.”

پرسید که آیا او آماده برای پیامدهای برای صحبت کردن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن بر پاسخ داد: “البته.”

“من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی,” او گفت: “این که آیا آن کنگره, روزنامه, سرمقاله تخته و یا رئیس جمهور من می خواهم به انجام آنچه که من فکر می کنم درست است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su