در یک خیره کننده مجموعه ای از وقایع است که باز شدن شب جمعه, ایالات متحده وکیل در منهتن جفری برمن گفت که او استعفا از پست خود rebuffing اعلام کرد که دادستان کل ویلیام Barr قبلا ساخته شده در شب.

برمن که رهبری تحقیقات به همکاران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال هیچ وجه قصد خروج از دفتر تا زمانی که مجلس سنا تایید خود را جایگزین.

“من یاد گرفتم که در یک مصاحبه مطبوعاتی از دادستان کل امشب که من ‘پله’ به عنوان ایالات متحده وکیل” برمن در بیانیه ای گفت.

“من نه استعفا داد و به هیچ وجه قصد استعفا من موقعیت که من منصوب شد و توسط قضات دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک” برمن ادامه داد. “من گام خواهد شد هنگامی که یک presidentially منصوب نامزد تایید توسط سنا.”

وی افزود: cryptically: “تا آن زمان تحقیقات ما به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه.”

ساعت زودتر بار با صدور بیانیه ای اعلام کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده برای معرفی جی کلیتون رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار به جای برمن. Barr گفت: تهمت ها شنود گذاشته شده بود کریگ Carpenito ایالات متحده وکیل نیوجرسی به عنوان اقدام آمریکا وکیل برای منهتن تا کلیتون را تایید. (مرتبط: جولیانی حملات منهتن دفتر دادستان بر تحقیقات)

“من از جفری برمن که پله پس از دو و نیم سال خدمت به عنوان ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک” Barr در بیانیه ای گفت:.

“با سرسختی و زرنگ و دانا جف انجام داده است یک کار عالی پیشرو یکی از ملت ما مهم آمریکا وکیل دفاتر دستیابی به موفقیت های بسیاری در مهم مدنی و امور کیفری” او ادامه داد.

با توجه به چندین گزارش بر خواسته برمن به استعفا در دیدار روز جمعه است. زمانی که برمن حاضر به انجام این کار بار اقدام به آتش دادستان. یک منبع آشنا با این موضوع نیویورک تایمز گفت که برنده شده است ناراحت برمن پس او را محاکمه این پرونده را دادستان سابق مایکل کوهن.

برمن را نیز وارد یک مورد درخواست با کوهن در اوت. 21, 2018 در اتهام فرار از پرداخت مالیات و هزینه برای ساخت غیر قانونی کمک های مبارزات انتخاباتی در قالب یک hush پرداخت پول به Stormy Daniels از کسی که ادعا می کند او تا به حال یک امر با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2006.

برمن نیز گزارش بررسی رودی جولیانی یک وکیل برای مغلوب ساختن پیشی جستن با تمرکز بر این که آیا او در لابی به طور غیر قانونی به اوکراین مقامات دولتی.

جولیانی و دو نفر از همکاران لو Parnas و ایگور Fruman نصب شده یک کمپین در سال 2019 به زور شلیک ماری Yovanovitch به عنوان سفیر ایالات متحده در اوکراین است.

برمن را به دست یک هیئت منصفه کیفرخواست علیه Parnas و Fruman در اکتبر 2019 اتهام که آنها را به توطئه غیر قانونی کمک های مبارزات انتخاباتی به منظور پیشبرد کسب و کار خود و منافع سیاسی.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو