یک سرباز ارتش ایالات متحده است که در مواجهه با اتهامات پس از اتهام دادن اطلاعات طبقه بندی شده نظامی به یک نئو نازی ها شیطان پرست گروه باراک اوباما در بیانیه ای گفت:.

اتان sd times, 22 خصوصی در ارتش ایالات متحده به اتهام برنامه ریزی حمله به ارتش خود واحد با ارسال اطلاعات حساس از جمله محل حرکات و امنیت به اعضای این منظور از نه زاویه بیانیه می گوید.

او به اتهام چند توطئه اتهام از جمله تلاش برای قتل اتباع ایالات متحده و اعضاء سرویس های نظامی و توطئه برای قتل و ضرب و جرح در یک کشور خارجی است. او همچنین متهم با ارائه حمایت مادی به تروریست ها. (مرتبط: چاقو حمله در انگلستان مورد بررسی به عنوان یک حمله تروریستی آمریکایی در میان 3 تلفات)

“به عنوان اتهام اتان sd times خصوصی در ارتش ایالات متحده بود و دشمن در داخل است. Sd times گفته اقدام به هماهنگ مرگبار در کمین خود واحد غیرقانونی آشکار آن موقعیت و قدرت و تسلیحات به یک نئو نازی ها, آنارشیست, سفید supremacist ، Sd times گفته ارائه این برنامه به طور بالقوه مرگبار اطلاعات قصد که آن را منتقل به جهادی تروریست ها” اقدام آمریکا وکیل آدری اشتراوس گفت: در انتشار.

“به عنوان ادعا sd times شد با انگیزه های نژادپرستی و نفرت به عنوان او تلاش برای انجام نهایی این عمل خیانت.”

Sd times پیوست ارتش ایالات متحده در سال 2018 پیوست و منظور از نه زاویه (O9A) توسط 2019 با توجه به این بیانیه.

او گفته بررسی تبلیغات از گروه های تروریستی مانند داعش که O9A ابراز تحسین. Sd times اتهام نگهداری یک حساب کاربری iCloud با داعش-صدور سند توضیح داده است که این قتل از ایالات متحده پرسنل در مارس سال 2020 است.

پس از sd times را استقرار در مارس سال 2020 او و شرکت او توطئه گران شروع به طرح آنچه آنها به نام “جهادی حمله” در تلاش برای ایجاد “جرم تلفات” در میان سربازان همکار خود.

به منظور از نه زوایای شده است مربوط به ترور جرائم در انگلستان در میان 4, نوجوانان, و, دادستان توصیف کرده اند آن را به عنوان “خود-آگاهانه به صراحت بدخواه” و “برجسته ترین و قابل تشخیص ارتباط میان شیطان پرستی و راست افراطی” بی بی سی گزارش داد. انگلیسی قانونگذاران به نام برای گروه ممنوع می باشد.

“آپارتاید به منظور deifies هیتلر و رایش سوم که به عنوان داشتن در تلاش برای ایجاد یک امپراتوری شیطانی’ به منظور دستیابی به سرنوشت جهان غرب” با توجه به انگلستان مبتنی بر حمایت از گروه امید نه نفرت.

“این O9A معتقد است تمدن باید تضعیف و تخریب از درون بنابراین پیروان را تشویق به عنوان کثیف و وحشتناک به عنوان آنها می خواهم – ارتکاب جنایات اعمال تصادفی از خشونت و تجاوزات جنسی و حتی ‘حذف’ از قربانیان انسانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de