شهری مایر می گوید ورزشکاران جوان باید در بازی های متعدد ورزشی می افزاید که “رقابت” بهترین کیفیت ‘

سابق ایالت اوهایو مربی تیم فوتبال شهری مایر فکر می کند ورزشکاران جوان بازی کردن چند ورزش چیز خوبی است.

به عنوان بسیاری از شما می دانید وجود دارد بسیاری از ورزشکاران نخبه که فقط بازی یک ورزش هنگامی که آنها در مدرسه به منظور آماده شدن برای کالج. جو نقب زدن است که پیش بینی شده انتخاب در پیش نویس بیرون آمدن از LSU بود دبیرستان بازیکن بسکتبال و سه بار قهرمان ملی مربی می خواهم برای دیدن بیشتر ورزشکاران به دنبال در قدم به قدم از سابق خود را رهگذر. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

مایر گفت: گرچه در طول یک Sports Illustrated مشخصات مورد ورزشکارانی که بیش از یک ورزش و, چگونه بسکتبال کمک نقب زدن:

بسیاری از این quarterbacks من اسمش را اسپندکس کارفرمایی. آنها 8 سال و 10 سال آینده همه آنها انجام شده است 7-در-7 اردوگاه. و تبدیل شدن آنها بسیار خوب ثرورس اما در بسیاری از اوقات آنها را از دست ندهید برخی از بخش های دیگر که به نظر من بسیار مهم تر از بودن قادر به پرتاب یک توپ فوتبال. و این که رهبری رقابت سختی. آن چیزهایی هستند که شما در یادگیری را با بازی بسکتبال, با چند, ورزش, ورزشکار با انجام کارهای دیگر و رقابت. رقابت است No. 1 با کیفیت از هر ورزشکار و یا مربی.

من در واقع به یک توافق بزرگ با مدرک مایر. من واقعا انجام دهد. اگر شما یک رقیب و شما باید یک آتش سوزی در روح خود را و سپس شما می خواهید به رقابت بپردازند.

اگر شما می توانید بازی فوتبال و بسکتبال, پس از آن که آنچه را که شما به احتمال زیاد رفتن به انجام. آن چه شما باید انجام دهید. پدر و مادر که می خواهند به زور به بچه های خود را به بازی فقط یک ورزش هستند احمقانه است.

واقعیت این است که اکثر بچه ها در حال رفتن به نوبه خود به بورس ورزشکاران است. آن را فقط اتفاق می افتد. خوش آمدید به دنیای واقعی مردمی است.

در حال حاضر گفت که اگر شما در حال بالا 100 بازیکن بسکتبال و یا یک ورزشکار قادر به بازی قدرت 5, فوتبال, سپس شما فقط باید با تمرکز بر روی که در آن زمان شما یک دبیرستان.

توجه کنید که چگونه من ارشد گفت: در مدرسه بالا است. نه به عنوان یک بچه کوچک اما از یک سال حذف از رقابت. من خوشحال به بحث در هر یک ادم احمق و ابله پدر و مادر در این سیاره است که فکر می کند خود را هفت سال بچه های قدیمی فقط می توانید بازی بسکتبال زیرا او را ملزم به NBA.

جو نقب زدن برنده Heisman و بازی های متعدد ورزشی است. به وضوح می توان آن را انجام داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de