تا به 78,000 COVID-19 مرگ و میر 29 لاخ موارد ممکن است جلوگیری به دلیل مستند: مرکز

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: در یک روز هند را دیدم و در عین حال یکی دیگر از بالاترین شبانه سنبله از COVID-19 نفر در این مرکز نگهداری می شود که تعداد زیادی از مرگ و میر و موارد ممکن است جلوگیری با توجه به دو نسخه از سراسر کشور مستند که پنج هفته به طول انجامید.

Dr V K پل, عضو (سلامت) Niti Aayog, که همچنین سران ملی و نیروی کار در COVID-19 مدیریت گفت که بیماری های مختلف برآورد مدل نشان می دهد که اضافی 37,000-78,000 مرگ و میر و 14-29 لاخ موارد شده اند جلوگیری طول اقدامات اجرا در این هفته است.

“این مستند به ما اجازه جلوگیری از نمایی افزایش موارد و خط تا منابع ما برای مقابله با این بیماری همه گیر در یک راه خیلی بهتر او گفت:” در یک جلسه در روز جمعه.

مدل های ذکر شده در این جلسه شامل آنهایی که آماده شده توسط بوستون مشاوره گروه بهداشت عمومی بنیاد هند, اتحادیه وزارت آمار و اجرای برنامه و برخی از محققان مستقل.

“در حالی که دستاوردهای مستند شده اند که تعداد زیادی از مرگ و میر و موارد شده اند جلوی آن را نیز بدان معنی است که مقدار کمتری از مردم گسترش عفونت” گفت: Dr Paul.

“همچنین به ما اجازه ایجاد بزرگ COVID-19 خاص سلامت زیرساخت های توسعه ظرفیت بهداشت و درمان کارگران و افزایش اطمینان در تامین تجهیزات و اکسیژن و مرحله تحقیق و توسعه ما تلاش” او گفت:.

زیر خط دار که شیوع محدود شده است و به برخی از مناطق ارائه شده توسط او مشخص شده است که بیش از 80 درصد coronavirus موارد محدود به پنج متحده — Maharashtra, Tamil Nadu, Gujarat, دهلی نو, و, Madhya Pradesh. 60 درصد موارد از فقط پنج شهرستانها — بمبئی, دهلی نو, Chennai, احمدآباد و تانه.

پل با این حال هشدار داد که مبارزه با COVID-19 است برای رفتن به یک مسافت های طولانی و پیشرفت آن در هند خواهد شد بستگی دارد نه تنها در رفتار ویروس بلکه مهار اقدامات در جامعه و در سطح فردی.

اعلام می آید به عنوان کشور تعداد مورد شمارش رسیده 1,18, 447, با افزایش 6,088 موارد در 24 ساعت. در مجموع 3,583 بیماران باید در برابر عفونت است.

پل همچنین تاکید کرد که تشخیص زود هنگام موارد, موثر, تماس, ردیابی و آزمایش خواهد بود که کلید به حفظ COVID-19 موارد و مرگ و میر را تحت کنترل در روزهای آینده به عنوان این مستند است که در حال حاضر آرام است.

“ما شده اند قادر به نگه داشتن موارد و كمربند به نرخ معقول بنابراین دور بنابراین مهم این است که برای حفظ حرکت ما به دست آورده اند به عنوان مستند اقدامات به تدریج کاسته,” او اضافه شده است. “اما ما باید درک کنند که این مستند همچنان نمی تواند برای همیشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im