تا دختر وزیر در قانون برای رزرو abetment به خودکشی

بیان اخبار سرویس

لکنو: این دختر در قانون از Chaudhary Udaybhan Singh, تا وزیر خارجه Khadi و Gramodyog بود روز چهارشنبه برای رزرو abetment به خودکشی توسط یک زن 22 ساله از شیللنگ در پشت بام از رستوران او در Sikandara در آگرا است.

جوانان از غرب داشت حلق آویز در تراس رستوران که در آن او با استفاده از به کار است. مواد غذایی مشترک متعلق است به نظر می رسد Chaudhury دختر – در-قانون سینگ. جوانان تا به حال گفته برگزار سیما Chaudhury مسئول خود را در مرحله شدید.

بدن از Aldrin Lyngdoh کشف شد توسط آگرا پلیس و دیدم یک ادعا خودکشی توجه داشته باشید نوشته شده توسط جوانان در واتساپ یک روز پیش از آن. توجه داشته باشید گفت: صاحب رستوران بود و نه اجازه می دهد Lyngdoh به اقامت وجود دارد در طول مستند و او خواسته بود به “ترک محل”.

اما سیما Chaudhury ادعا کرد که Aldrin شد یک الکلی بود و مبتلا به سل چند ماه پیش. “من به او اجازه نمی دهد کار در رستوران اما گسترش همه کمک لجستیکی,” او گفت: رسانه ها افراد.

در ضمن وزیر و BJP MLA از فاتح پور سیکری تعجب که چگونه Aldrin رسیده پشت بام رستوران که قفل شده بود از مارس 25 با توجه به مستند. آن نیاز به جستوجو کاملا گفت: وزیر.

طبق این منابع Lyngdoh ارسال واتساپ پست در روز دوشنبه شب به IPS افسر و ویژه کمیسر پلیس دهلی رابین Hibu که از شرق. Hibu مشترک آن با Idashisha Nongrang اضافی مدیر کل پلیس در مگالایا.

Nongrang و سپس ارسال آن به آجی آناند اضافی مدیر کل پلیس آگرا منطقه که خواسته آگرا اضافی سرپرست پلیس Saurabh Dixit به رستوران مراجعه کنید. Dixit گفت Lyngdoh داشت حلق آویز از سقف قلع ریختن بر روی تراس.

طبق جزئیات این ادعا خودکشی توجه داشته باشید ارسال شده توسط مرحوم در facebook آن نوشته شده بود شکسته انگلیسی.

“من Aldrin Lyngdoh. من متولد در یک خانواده فقیر. من مادر پدر بود و مرده بود. من تا به حال در سمت چپ صفحه اصلی به انجام کاری. من می خواستم برای تغییر زندگی من است. من مشغول به کار بود در Shanti دادگاه مواد غذایی رستوران در نزدیکی کرگیل پمپ بنزین عبور در آگرا است. آن را بسته بود و من نمی توانستم در هر نقطه. صاحب رستوران گفت: من به ترک محل. من درخواست خود را برای کمک به اما او به من خودداری کرد. من نمی توانستم در هر نقطه. من تا به حال هیچ راهی به جز خودکشی. توجه داشته باشید همچنین به نظر می رسد به آدرس صاحب رستوران. من می خواهم فقط یک کمک از شما. اگر شما هر گونه انسانیت لطفا بدن من به شهر من. من خواهد بود در صلح وجود دارد” توجه داشته باشید گفت: با توجه به پلیس.

“آیا این حد در به نام خدا از آنجا که من نمی بود امروز زنده است. من شوخی نمی کنم. او فکر می کند او می تواند هر چیزی را انجام دهید چرا که پدر او در قانون یک وزیر” توجه داشته باشید اضافه شده است.

Dixit گفت: وزیر خانواده بود به پلیس گفت که جوانان دستگیر شد در گذشته توسط Sikandara پلیس در مورد سرقت و به زندان فرستاده می شود. با توجه به پروب افسر قربانی مبتلا به سل زمانی که او با قید وثیقه آزاد شد شش ماه پیش. سپس او رفت و به دهلی نو. او به آگرا روز در سراسر کشور مستند اعلام شد.

او ملاقات کرده بود دیگر کارکنان این رستوران اما نمی توانید هر کار در اینجا به دلیل این رستوران بسته شد. او صعود تراس نحوی و خودکشی وجود دارد Dixit و افزود: در Lyngdoh آشنایی به اشتراک گذاشته شده در این پست با Nongrang اما نمی روشن زمانی که آناند دریافت و ارسال پیام و یا زمانی که جوانان خود را به دار آویخته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im