تا راه اندازی start-up, صندوق, نشانه های تفاهم نامه با SIDBI برای ترویج کارآفرینان مشتاق

بیان اخبار سرویس

لکنو: به منظور بسیج جوانان از دولت به سمت کارآفرینی, تا وزیر یوگی Adityanath راه اندازی شد ‘, Uttar Pradesh, راه اندازی صندوق’ توزیع بیش از, اولین قسط از Rs 15 کرور به صنایع کوچک بانک توسعه هند (SIDBI) در اینجا در روز چهارشنبه.

در حالی که راه اندازی این صندوق تا سانتی متر و گفت که آن را امری ضروری برای آوردن یک شروع جدید-تا سیاست های کشاورزی سلامت آموزش و پرورش و دیگر بخش های مهم به طوری که جوانان می تواند با اتصال آن است. “این حرکت را بیشتر تقویت فرصت شغلی ایجاد,” او گفت:. تفاهم نامه بین تا دولت و SIDBI شد
یک گام در این جهت او ادعا کرد.

یوگی گفت که تعداد زیادی از کارگران مهاجر آمده بود به دولت و که آنها نیاز به داده می شود شغل بر اساس مهارت های خود را. “این نه تنها مشکلات خود را حل کند اما به نفع خود انرژی و استعداد را نیز ارائه می شود به کل کشور از طریق Uttar Pradesh,” او اضافه شده است.

با نیت نجیب تصمیم گیری توانایی بیش از حد به افزایش توان و شتاب برای رسیدن به هدف ایجاد شغل به راحتی گفت: سانتی متر اضافه کرد که این امر مزایای زیادی از بخش محروم و فقیر.

یوگی گفت که جدید راه اندازی سیاست را ایجاد انگیزه بیشتر و بیشتر جوانان برای راه اندازی خود را شروع یو پی اس. در زیر بسته بندی جدید اعلام شده توسط دولت هند برای MSMEs این MSME وزارت امور خارجه گرفته بود اولین گام رو به جلو که تحت آن یک وام آنلاین عادلانه برگزار شد و روند
دادن وام به کارآفرینان به پایان رسید.

معاون سانتی متر دینش شارما گفت که این تفاهمنامه با SIDBI قطعا افزایش به start-up فرهنگ است. وجود فرصت های بسیار زیاد در اوتار پرادش جوانان در اینجا تا به حال ایده های جدید و مفاهیم, اما آنها نمی شد استفاده کرد تا در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de