تا وزیر بهداشت که با حضور حزب با خواننده Kanika Kapoor, تست منفی برای بار سوم

بیان اخبار سرویس

لکنو: تا وزیر بهداشت Jai Pratap Singh بوده که به گفته خود در انزوا پس از 20 مارس را آزمایش کرده است منفی ها برای این کشنده coronavirus در متوالی گزارش اینجا را در روز جمعه.

در واقع وزیر بهداشت تا به حال قرنطینه خود را در محل اقامت خود را همراه با خانواده اش بعد از خواننده مشهور Kanika Kapoor تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس مرگبار در 20 مارس. وزیر و همسرش شرکت کرده بود در یکی از آن چهار طرف با حضور این خواننده که پس از یک سکوت حامل ویروس.

این خواننده تا به حال بازگشت از لندن در مارس 9 و رسیده لکنو در مارس 11. او توسعه علائم این ویروس در مارس 16 و جدا شد در Sanjai گاندی تحصیلات تکمیلی موسسه علوم پزشکی (SGPGIMS) در 20 مارس.

این خواننده است که convalescing در PGI. آخرین سوم گزارش آزمون نشان داده است او هنوز هم با سنگین ویروس بارگذاری.

از سوی دیگر وزیر رفت به انزوا حال آزمایش منفی برای این ویروس در اولین گزارش در روز 21 مارس و در ادامه به توان منفی برای این ویروس در تمام گزارش خود را تا کنون.

همراه با وزیر شش نفر از اعضای خانواده خود را نیز تست شده برای این ویروس و آمد منفی است. اما پزشکان توصیه شده بود آنها 14 روز در قرنطینه
برای رد کردن احتمال اضرار و جلوه ای از علائم در مرحله بعد.

“من خوب و زیر بهداشت پروتکل هیزم توسط پزشکان. من تست منفی برای این ویروس حتی در گزارش سوم و من کامل 14 روز انزوا به حکومت از تمام امکانات اضرار” گفت: وزیر.

در ضمن سانتی متر یوگی Adityanath رفت و در یک بازرسی از جامعه آشپزخانه در حال اجرا توسط دولت در لکنو. CM گرفت و سهام
عرضه کالا نظافت آشپزخانه و مواد غذایی با کیفیت و بسته بندی آن.

او به مقامات مربوطه برای اطمینان از بهداشت و مایع از کارکنان پخت و پز غذا برای بی بضاعت و فقیر کارگران و کسانی که مهاجران که در حال حرکت خود را به سمت reseptvice بومی روستاها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>