تا دولت به هدر رفتن وقت خود را با تهدید من: پریانکا گاندی

توسط ANI

دهلی نو: یک روز پس از دریافت اخطار از اوتار پرادش کمیسیون برای حفاظت از حقوق کودک (UPCPCR) در ارتباط با کنپور پناهگاه خانه مورد کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra روز جمعه گفت که وزیر یوگی Adityanath دولت منجر به هدر رفتن زمان خود را با تهدید او را از طریق بخش های مختلف.

“وظیفه من به عنوان یک کارمند دولتی است که نسبت به مردم اوتار پرادش و برای قرار دادن به جلو حقیقت را قبل از آنها. هیچ دولت تبلیغاتی است برای مطرح خواهد شد. تا دولت است به هدر رفتن زمان خود را با تهدید من را از طریق آن بخش های مختلف” کنگره رهبر گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | من ایندیرا گاندی نوه: Priyanka جرات نداره تا دولت

پیچ حزب حاکم در مرکز و اوتار پرادش کنگره رهبر گفت که او را حفظ خواهد کرد گفت: حقیقت این است که او نه یک “اعلام نشده سخنگوی بی جی پی” مانند برخی از رهبران اپوزیسیون.

“هر کاری می خواهید انجام دهید ، من را حفظ خواهد کرد در حقیقت در مقابل. من نوه ایندیرا گاندی نه اعلام نشده سخنگوی BJP مانند برخی از رهبران اپوزیسیون,” او اضافه شده است.

روز پنجشنبه UPCPCR صادر کرده است توجه به Priyanka درخواست خود را به موضوع corrigendum به او Facebook پست در مورد کنپور پناهگاه خانه مورد.

“عمل خواهد شد اگر corrigendum صادر نکرده است در زمان” توجه بخوانید.در ژوئن 21, پریانکا گاندی بود با حمله به دولت بیش از کنپور پناهگاه صفحه اصلی پرونده گفت که حقایق هستند که سرکوب به نام تحقیق و تفحص در چنین مواردی است.به عنوان بسیاری از 57 در دولت اجرا پناهگاه صفحه اصلی اینجا بود COVID-19 مثبت است.”

57 موارد مثبت گزارش شده اند بستری در بیمارستان. پنج دختر در میان آنها باردار هستند آنها آورده بودند در پناه خانه و تحت POCSO موارد از مکان های مختلف گفت: BR Tiwari منطقه دادرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de