تا دولت به پرداخت راه آهن Rs 26 کرور روپیه برای اجرای قطار ویژه برای بازگرداندن کارگران مهاجر

بیان اخبار سرویس

لکنو: در میان سنگین هجوم کارگران تا اعلام خواهد پرداخت Rs 26 کرور به راه آهن هند برای پیمودن از ‘Shramik ویژه’ قطار برای بازگرداندن این مهاجران از کشورهای دیگر.

در حالی که Rs 6 کرور در حال حاضر شده است با توجه به راه آهن اضافی تومان 20 کرور روپیه پرداخت می شود در روز دوشنبه.

تا کنون تا دریافت کرده است بیش از 7.6 لاخ مهاجران در 590 ‘Shramik ویژه’ قطار. دولت را تایید کرده است از ورود 250 قطار بیشتر در بعد از 2-3 روز. روز یکشنبه یک رکورد تعداد حدود 150000 کارگران بازگشت به بالا در هیئت مدیره 87 قطار.

در همین حال در پی نمرات از مهاجران سرگردان بودن در مرزهای خود پس از ورود از کشورهای دیگر اوتار پرادش دولت تصمیم گرفته است به اجرای قطار بین مناطق به کشتی مهاجران به مکان های مادری خود در سراسر دولت است.

در مرحله اول دولت در حال برنامه ریزی برای اجرای قطار از جانسی, مہوبا آگرا Mathura Prayagraj Ghaziabad Noida و سهرنپور به کشتی مهاجران به مناطق بومی.

با توجه به اضافی دبیر کل خانه Awanish کومار Awasthi تعداد زیادی از کارگران مهاجر وارد شده بود در مرز ولسوالی دولت در Ghaziabad سهرنپور ، در حالی که برخی آمده بود راه رفتن دیگران در آمد و دوچرخه و کامیون و دیگر وسایل نقلیه, او گفت:.

مقامات دولتی خواسته اند که راه آهن رئیس هیئت مدیره به عمل فاصله کوتاه قطار درون به کشتی کارگران از یک مکان به مکان دیگر. علاوه بر این دولت نیز تصمیم به اجرای 11 قطار روزانه از دهلی نو به مقاصد مختلف در اوتار پرادش.

دولت نیز به کارگردانی تا دولت شرکت حمل و نقل جاده (UPSRTC) برای استقرار 12,000 اتوبوس به کشتی کارگران مهاجر در سراسر کشور.

منطقه دادستانی کارگردانی شد برای به دست آوردن 200 اتوبوس های خصوصی به کشتی مهاجران به مناطق و هزینه خواهد بود منتقله توسط عواید. این DMs به کارگردانی شده به ترتیب ماسک ضد عفونی کننده و دستکش برای رانندگان Awasthi گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de