تا دولت به استفاده از بومی-توسعه ● هواپیما: Adityanath

توسط PTI

لکنو: اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath روز سه شنبه گفت: دولت خود استفاده خواهد کرد بومی-توسعه ● هواپیما در دو مسیر از لکنو به زودی.

مقامات نظامی گفت: از آن خواهد شد برای اولین بار یک هواپیما توسعه یافته توسط Hindustan Aeronautics Limited دولت-اجرای هوافضا عمده استفاده می شود برای غیر نظامی اهداف است.

“ما با استفاده از دو ● هواپیما برای گذر گاه مسافران در دو مسیر — لکنو-آگرا و لکنو-بنارس” Adityanath گفت: پرداختن به روزنامه نگاران در آماده سازی برای پنج روز Def نمایشگاه ابتدا اینجا را در روز چهارشنبه.

همچنین بخوانید: DefExpo به باز فوریه 5, تمرکز در نمایشگاه هند بالقوه برای تبدیل شدن به تولید hub

اوتار پرادش است که زیرساخت های مورد نیاز برای ترویج و دفاع از تولید به دولت به عنوان یکی از بهترین حمل و نقل و اتصال به شبکه ها در کشور گفت: در حضور وزیر دفاع Rajnath Singh.

هواپیمایی تنظیم کننده DGCA را مجبور به دادن اجازه برای معرفی ● هواپیما برای غیر نظامی اهداف مقامات گفت.

● این هواپیما بسیار همه کاره و چند منظوره نور هواپیمای حمل و نقل.

توسعه داده شده است به طور خاص برای دیدار با چند برابر مورد نیاز از ابزار و رفت و آمد و حمل و نقل و سطح سوم خدمات و هوا-تاکسی عملیات گارد ساحلی وظایف و دریانوردی نظارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>