تا سانتی متر یوگی Adityanath نقل و انتقالات تومان. 225.39 کرور به MGNREGA ذینفع

توسط ANI

لکنو: اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath روز سه شنبه منتقل تومان 225.39 کرور به مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال عمل (MGNREGA) ذینفع از طریق انتقال مستقیم بانک.

رئیس جمهوری همچنین تعامل با دولت منطقه مقامات سهرنپور, گوراکپور, Varanasi, قنوج و هردوی مناطق از طریق ویدئو کنفرانس. مقامات مطلع سانتی متر در مورد پروژه های مختلف تحت MGNREGA در مناطق خود.

“ما باید هدف برای ارائه شغل به 50 لاخ مردم هر روز تا پایان ماه مه. ما تنها می تواند انجام این کار اگر مقامات انجام وظیفه خود را صادقانه میگویم. ما نیاز به ارائه شغل برای کسانی که خانه بازگشت و با توجه به مستند در کشورهای دیگر” او گفته بود که: در طول ویدئو کنفرانس.

“من خوشحالم که وزارت توسعه روستایی در حال کار برای اطمینان از اجرای صحیح MNREGA فعالیت است. دولت را تضمین جریان پول برای, برنامه,” او اضافه شده است.

قبل از آن در مارس 7, وزیر یوگی Adityanath تا به حال کارگردانی مقامات برای آماده سازی گسترده اقدام به برنامه ریزی برای اشتغال مهاجران. او گفت: کارگران باید مرتبط به MGNREGA, MSME, ODOP, Vishwakarma Samman Yojana زنان گروه خود کمک پردازش مواد غذایی و پناهگاه گاو, شیر, samitis و گیاه مهد کودک برای ایجاد شغل برای آنها.

اوتار پرادش اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) Awanish Awasthi بود روز دوشنبه اطلاع داد که تا کنون 184 قطار آورده 2.26 لاخ کارگران از کشورهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im