توسط PTI

لکنو: اوتار پرادش در روز جمعه متهم کنگره و دولت در راجستان از استانداردهای دوگانه بیش اتوبوس برای کارگران مهاجر آن را به عنوان پاک تومان 36 لاخ لایحه فرستاده است که دولت برای گذر گاه تا دانش آموزان رشته در کتا.

Bahujan Samaj حزب رئیس Mayawati نیز مورد انتقاد قرار راجستان دولت برای ‘نفرت انگیز سیاست بین کشورهای همسایه.

لکنو پاک راجستان لایحه در عرض چند ساعت از دریافت آن در روز پنج شنبه هر چند به نظر می رسد شده اند به یک یادآوری زودتر.

آن فرود آمد به زودی پس از ردیف بیش از یک کنگره ارائه به ارسال 1,000 اتوبوس به, Uttar Pradesh را مهاجران صفحه اصلی.

اوتار پرادش را BJP دولت را رد کرده بود کنگره ارائه کرد و گفت: این اتوبوس فاقد اسناد و مدارک مناسب و بسیاری از ثبت نام شماره های ارائه شده در لیست نمی شد حتی اتوبوس اما وسایل نقلیه مانند autorickshaws ها و کامیون ها.

آن را به عنوان حل و فصل این لایحه تا در زمان حفاری در این کنگره بیش از آن در راجستان دولت ارسال ‘یادآوری پس از یادآوری” برای پول در حالی که صحبت کردن در مورد کمک به مهاجران برای بازگشت به خانه.

معاون وزیر دینش Sharma همچنین ادعا شده که این کنگره تا به حال برنامه های ساخته شده برای سوخت و رانندگان مستقر در آن به عنوان بخشی از آن را رد کرد و اتوبوس ارائه کرده بود به اعتراض برای مواد غذایی خود را.

ماه گذشته دولت به ارمغان آورد هزاران نفر از دانش آموزان رشته در کتا به دلیل مستند برای مبارزه با کروناویروس ارسال اوتار پرادش شرکت حمل و نقل جاده (UPSRTC) اتوبوس.

UPSRTC مدیر عامل راج Shekhar روز جمعه گفت که تعدادی از دانش آموزان شد و بیش از آنچه آنها انتظار داشتند به طوری که آنها به دنبال اتوبوس اضافی از راجستان دولت است.

اضافی راجستان جاده اتوبوس به ارمغان آورد و دانش آموزان به آگرا و ماتورا در بالا.

Dinesh شارما گفت: تا به حال فرستاده 560 اتوبوس, اما متوجه شدم بعد از بیشتر بچه ها می خواستم به عقب می آیند.

راجستان جاده های ارائه شده آنها پس از اخذ تعهد کتبی است که آنها پرداخت می شود ،

او گفت: دولت در مارس 5 پاک یک لایحه برای Rs 19.76 لاخ مربوط به راجستان هزینه های دیزل برای اتوبوس.

اما یکی دیگر از دریافت یادآوری برای پول برای 94 اتوبوس.

“این است که حساسیت خود را. آنها در حال ارسال یادآوری پس از یادآوری به درک این لایحه برای آوردن کودکان بی گناه و در همان زمان گفت که آنها در حال ارائه اتوبوس از راجستان برای مهاجران” شارما گفت: با اشاره به های اخیر ردیف بیش کنگره اتوبوس ارائه دهد.

او گفت: جمله “استانداردهای دوگانه” در حال بازگشت از حزب ملی.

“کنگره نیاز به فرو رفتن و عذر خواهی به ملت و مهاجران عموم آن عمل می کنند. انجام سیاست جمعآوری جدید مسائل نشان دهنده باریک تفکر,” او گفت.

در اتوبوس فراوان اخیرا توسط کنگره در بالا-راجستان مرز Sharma ادعا که حزب ساخته شده و هیچ مقرراتی برای سوخت و مواد غذایی است.

ما باید اجازه دهید ما مهاجران را به خطر رفت و آمد مثل این ؟ هنگامی که وجود دارد هیچ مواد غذایی برای رانندگان چگونه آن را مرتب شده اند برای مهاجران?” به نام او با ارسال یک لایحه را به خانه کودکان ‘شرم آور’.

در توییتر BSP جمهور Mayawati نیز مورد انتقاد قرار راجستان دولت برای “خودسرانه کرایه” آن را به حال متهم و یادآوری آن از اتوبوس ارائه شده توسط کنگره برای کارگران مهاجر رفتن به خانه است.

شارما ادعا کرد که او آمد به دانستن از طریق کانال های خبری است که هزاران نفر از کارگران مهاجر در حال رومینگ در مورد گرسنه در جاده ها در راجستان و پنجاب و وجود دارد ‘هرج و مرج’ در ماهاراشترا.

نقد و دولتها در این کشورها گفت: آنها نگران این کارگران وجود دارد اما ارائه کمک به اوتار پرادش که در آن به گفته او 27,000 اتوبوس و 1000 قطار در حال حاضر به خانه آورد lakhs شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im