تا BJP رهبر Raghuraj سینگ به دنبال ممنوعیت برقع

بیان اخبار سرویس

لکنو: BJP رهبران به نظر می رسد که غیر طبیعی میل شدید برای آشنائی اختلاف از طریق اظهارات خود را. در حالی که Raghuraj Singh, رئیس, کار و اشتغال, تخته, لگد کردن یک ردیف خواستار ممنوعیت برقع در کشور بی جی پی MP از علیگر Satish Gautam پیشنهاد یک فعال اجتماعی برای رفتن به پاکستان اگر احساس خفه.

در دیگر BJP را Ballia MP Virendra سینگ ماست خودداری کرد که این کشور در حال عبور از رکود اقتصادی. او ادعا کرد که طبیعت از لباس مردم عینک نشان داد که با وجود بحران اقتصادی در کشور است.

او گفت: مردم را فرسوده dhoti-مد تا به حال این ملت شده است وضعیتی وخیم تحت رکود است. با توجه به منابع در حالی که پرداختن به یک جمع برای روشن شدن شک و تردید بیش از اصلاح تابعیت قانون Raghuraj سینگ که وضعیت وزیر امور خارجه گفت که تروریست ها استفاده می شود برای پوشیدن burqas برای پنهان کردن هویت خود و همچنین سلاح های زیر در اشاره آشکار به ضد کا در جریان تظاهرات در Shahjamal منطقه در آگرا است.

همچنین به عنوان خوانده شده | BJP مسائل نشان می دهد-باعث اخطار به وزیر کابینه Raghuraj سینگ

او در ادامه توضیح داد که با پوشیدن برقع یک سنت آغاز شده در کشورهای عربی است و نه یک هندی سفارشی. وی افزود: حتی سریلانکا ممنوع کرده بود آن را پس از یک سری از انفجار پاره پاره این کشور در سال گذشته بسیاری از ترک کشته و مجروح شدن تعداد زیادی از مردم.

این اولین بار نیست سینگ ساخته شده است یک بحث برانگیز بیانیه در علیگر زودتر گفت: بالا بردن کسانی که شعار علیه PM مودی و تا سانتی متر یوگی Adityanath “زنده دفن شود”. یکی دیگر از علیگر و رهبر بی جی پی MP Satish Gautam, که تا به حال ایجاد شده فلوتر در سال 2018 توسط خواستار حذف محمد علی جناح پرتره از AMU لگد تا هنوز یک ردیف دیگر با درخواست فعال اجتماعی Sumaiya رعنا دختر از پیشرو اردو شاعر Munawwar رعنا به “پاکستان” از آنجا که او احساس خفه در هند از امروز.

Sumaiya در حالی که پرداختن به یک تجمع ضد کا معترضان در علیگر در شنبه گفته بود متهم کردن پلیس با استفاده از “اقدامات سرکوبگر” به سرکوب تظاهرات در برابر اصلاح قانون تابعیت و گفت: چنین اقداماتی بودند “بسیار خفه کننده” برای مردم است. از سوی دیگر بی جی پی MP Virendra سینگ ماست در اصل یک کشاورز رهبر حاضر به اذعان کرد که این کشور در حال عبور از یک فاز رکود اقتصادی.

ماست در حالی که پرداختن به یک جمع در یک رویداد در Ballia ادعا کرد که جهان ممکن است در چنگال رکود اقتصادی اما هند را نمی توان نهفته در آن را به عنوان آن روستایی و اقتصاد کشاورزی بود به اندازه کافی قوی. او ارتباط خود را با منطق طبیعت لباس سرخپوستان بودند پوشیدن. “تا به حال شده است وجود دارد رکود ما را به اینجا می آیند پوشیدن dhoti و مد و نمی پالتو و کت.

تا به حال شده است وجود دارد رکود ما را خریداری لباس شلوار و payjamas,” ماست گفت. او ادعا کرد که اقتصاد هند تا به حال حیاتی روستایی شاخص بود که به اندازه کافی قوی. “هند یک کشور از روستاها و نه فقط مترو. بانکی گزارش ها می گویند که در بانک ها بیشتر از پول سپرده است که از روستاییان” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر