غیر قابل پیش بینی coronavirus افزایش یافته است تعدادی از وصیتنامه نوشته اعتماد شکل گرفته در انگلستان

Tehsin اسلم شناخته متخصص در وصیتنامه و تراست. — عکس توسط نویسنده

لندن: coronavirus موجب شده است تا اقتصادی و بحران بهداشتی در سراسر جهان است اما برآوردها نشان می دهد که ‘به نویسندگی’ و اعتماد تشکل باید رسید در یک پست-COVID-19 واقعیت باعث مردم احساس نا امنی در مورد فرزندان خود و در نتیجه تصمیم به انتقال خواص خود را به فرزندان خود در مورد هر گونه مرگ و میر.

Tehsin اسلم است که یک کارشناس شناخته شده در وصیتنامه و تراست صحبت منحصرا به نق و بحث بیشتر و بیشتر مردم می خواستند به مرتب کردن امور مالی خود در حال حاضر حتی اگر آنها ممکن است قبل از خود راضی.

“من مشغول به کار در این صنعت برای 20 سال و تجربه هرگز چنین وحشت به نوشتن وصیتنامه و انجام برنامه ریزی و مستغلات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. به دلیل COVID-19 همه ما در یک مرحله که در آن ما می دانیم کسی که فوت کرده و نیست خواهد شد.”

Tehsin توضیح داد که بدون برنامه ریزی املاک و مناسب تا 40 درصد از املاک می تواند کسر در مالیات بر ارث در حالی که آن می تواند سال قبل از نوادگان دریافت سهم خود را از املاک.

“فقط نوشتن یک پایه را به اندازه کافی برای محافظت از املاک از مالیات بر ارث, آینده, طلاق, مراقبت از هزینه های خانه و یا از ورشکستگی است. تنها راه برای مطمئن شوید که خود را سخت به دست آورده پول می رود به شما عزیزان این است که با راه اندازی مربوطه اعتماد سازه.”

تعداد زیادی از مردم بدون در انگلستان است که در تمام زمان بالا و این بدان معنی است که بیش از 31 میلیون در حال حاضر خطر مرگ رهبری و داشتن املاک خود را توزیع شده صرفا با توجه به intestacy قانون که ممکن است منعکس کننده خواسته های خود را, او گفت:.

او گفت که در زمان عادی مردم شده اند مصرف خواهد نوشتن را به طور جدی. به طور متوسط 70 درصد از جمعیت بریتانیا حتی نمی باید یک پایه را در محل بنابراین آنها نمی خواهد که مرتب کردن امور مالی خود یا. “این نتایج در این املاک نیاز به رفتن را از طریق انحصار وراثت که به معنی این عزیزان نمی تواند دسترسی به دارایی های, بنابراین در اکثر موارد آنها رنج می برند مشکلات مالی برای 6 ماه تا چند سال است.”

Tehsin گفت که بدون مناسب خواهد انحصار وراثت است که قانونی دولت از دولت است که باید انجام شود زمانی که کسی می میرد. این به این معنی است که عزیزان نمی تواند دسترسی به پول تا هر گونه مالیات بر ارث به دلیل پرداخت شده است. تنها پس از آن روند قضایی تکمیل شده و دارایی های آزاد شده به ذینفع.

Tehsin اسلم گفت که بیش از 20 سال گذشته از او شده است در نوشتن و برنامه ریزی املاک و صنعت او شده است تلاش خود را برای بالا بردن آگاهی در میان جوامع آسیای جنوبی در مورد اهمیت قرار دادن امور مالی خود در نظم و عواقب ناشی از انجام این کار است. “اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از خانواده های ثروتمند که حتی نمی باید یک پایه را در محل. آنها به سادگی در انکار است که آنها همیشه در حال رفتن برای مردن. در چرتکه وصیتنامه و تراست ما باید راه حل های بسیاری برای کمک به مشتریان ما را به صرفه جویی در همه از خود ارث بدهی مالیاتی. درست است که با توجه به coronavirus اینترنت را جستجو خواهد نوشتن رفت و 76 درصد است. بیشتر و بیشتر مردم می خواهید به مرتب کردن امور مالی خود در حال حاضر در حالی که آنها راضی بودند قبل از فکر کردن به آنها باید بقیه زندگی خود را به مرتب کردن بر اساس آن است. من امیدوارم که این ما را تشویق جوامع به مرتب کردن امور خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

او گفت که کسانی که نوشته خواهد شد نگران هستند که اگر آنها می میرند با توجه به coronavirus عزیزان خود رنج می برند که آنها را مرتب کردن امور مالی خود. “نگرانی اصلی این است که اگر آنها می میرند بدون اراده دارایی های خود را ممکن است به آنها که می خواهید آن را به رفتن. همچنین دولت می تواند 40% مالیات بر ارث از املاک خود را اگر درست برنامه ریزی شده بود انجام می شود قبل از مرگ.”

در سراسر جهان coronavirus عمیقا تحت تاثیر رفتارهای جمعیت با ایالات اجرای مستندات برای مبارزه با گسترش عفونت است. با جهانی مرگ و میر عبور 200,000 بسیاری از مردم با توجه به نوشتن وصیت نامه پس از تجربه مرگ عزیزان خود.

انگلستان نیز بیشتر مرگ و میر از coronavirus حدود 7.3 درصد نسبت به 3 درصد از آلمان است. این ممکن است به دلیل های مختلف تست استراتژی یا تاثیر های مختلف بر روی ویروس. صرف نظر از علت مردم در انگلستان در حال عجله برای دریافت وصیت نامه نوشته شده است در پی این جهانی و همه گیر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de