توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: یک دادگاه دهلی روز جمعه محکوم شوند تا MLA Kuldeep سینگ Sengar به 10 سال دقیق حبس علاوه بر اعمال جریمه از 10 تومان لاخ مرگ یوننو قربانی تجاوز پدر در حضانت گفت: هیچ نرمشی نشان داده می شود و برای کشتن یک خانواده تنها نان بگير.

از رد صلاحیت تا MLA در حال حاضر محکوم به او باقی مانده بیولوژیکی طبیعی زندگی برای تجاوز جزئی یوننو دختر.

قاضی منطقه Dharmesh شارما نیز اعطا 10 سال زندان به Sengar برادر Atul سینگ Sengar و پنج نفر دیگر را برای نقش خود را در زندان به قتل پدر از تجاوز قربانی.

دادگاه که نمی نگه داشتن متهم به جرم قتل تحت IPC اهدا حداکثر مجازات حبس برای این جرم از مقصر قتل نمی بالغ به قتل به محکومین در بخش 304 IPC پس از برگزاری آن وجود دارد و نه قصد کشتن.

Kuldeep سینگ Sengar و برادرش را مجبور به پرداخت 10 تومان لاخ هر عنوان جریمه ظرف مدت سه ماه به ورثه قانونی متوفی از جمله تجاوز به عنف قربانی به عنوان جبران خسارت.

“توجه به کودکان خردسال (از مرحوم) از دست دادن پدر خود که تنها نان آور خانواده و نگه داشتن در ذهن این واقعیت است که خانواده مقتول شده و کنده شده از مادری خود جای همه محکومین در این مورد هستند که محکوم به حداکثر مجازات” منظور می خواند.

دادگاه در ادامه گفت Sengar و co-محکومین دو پولیس در حال بندگان قرار بود به رعایت قانون اما وجود دارد هیچ انکار این واقعیت است که آنها را شکست حکومت قانون است.

“راه جرم که قربانی پدر مورد ضرب و شتم شد و رژه هیچ نرمی می توان با توجه به محکومین و من صدور حکم تمام محکومین به حداکثر مجازات” قاضی گفت.

دادگاه همچنین کارگردانی, Uttar Pradesh دولت را مناسب انضباطی برای رسیدگی به سهل انگاری پزشکی در برابر پزشکان که تحت درمان بود پدر وقتی که او مجروح شد و قضایی در بازداشت هستند. پدر قربانی تجاوز دستگیر شد در دستور Sengar در آغوش عمل بود و درگذشت در 9 آوریل سال 2018 به علت خشونت پلیس در بازداشت است.

به عنوان مورد باز شدن

4 ژوئن 2017: 17-ساله به اتهام تجاوز جنسی توسط BJP MLA Sengar.

مارس 3, 2018: تجاوز بازمانده پدر مورد ضرب و شتم و بازداشت کاذب در مورد سلاح های غیر قانونی گفته می شود در دستور Sengar.

مارس 9: تجاوز بازمانده از پدر می میرد و در بازداشت است.

آوریل 10: Allahabad HC نقل و انتقالات مورد تجاوز به عنف به CBI.

دسامبر 16: دهلی دادگاه محکومین Sengar برای تجاوز. Acquits co-متهم شاشی سینگ.

دسامبر 20: Sengar محکوم به حبس ابد توسط دادگاه جریمه Rs 25 لاخ تحمیل شده بر او را.

مارس 4: دهلی دادگاه محکومین Sengar و شش نفر دیگر برای مقصر قتل نمی بالغ به قتل است.

مارس 13: دهلی دادگاه جملات Sengar و دیگران به 10 سال زندان هدایت سابق MLA برادر خود را به پرداخت 10 تومان لاخ به عنوان جبران خسارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی