دریدن: و آنچه در آن است که معمولا آن را ندارد ؟

اسناد منتشر شده روز شنبه نشان داد که تعداد زیادی از مقامات دولت اوباما تا به حال ساخته شده دریدن درخواست در مورد اطلاعات در مورد سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

سی و نه مقامات دولتی فرستاده شده از دریدن درخواست های بین Nov. 8, 2016 و ژان. 31, 2017, دولت, سوابق نشان می دهد. این مقامات شامل معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سابق جمهوریخواه و مدیر سابق اطلاعات ملی جیمز کف زننده.

با توجه به اخبار برخی از آمریکایی ها ممکن است تعجب: اینکه دقیقا چه چیزی است دریدن? آن است که مشترک برای مقامات دولت خارج سنتی امنیت ملی سازه های فایل مانند یک درخواست ؟ The Daily Caller صحبت کرد و به دو نفر از مقامات اطلاعاتی و از آنها خواست که فقط.

“اساسا آن را مانند گرفتن قبض تلفن شما و هنگامی که شما دریافت قبض تلفن شما یک شماره و شما می دانید که شما تماس گرفته شده که تعداد اما هیچ نام متصل به آن شماره” بازنشسته ارتش افسر اطلاعاتی تونی شیفر توضیح داد. “اساسا چه دریدن است که در حال شکل گرفتن است که تعداد و قرار دادن نام و یا محل سکونت در کنار آن. که چه دریدن است.”

دریدن است که در واقع نسبتا شایع پیشین سازمان سیا رئیس ایستگاه دانیل هافمن اشاره کرد. هافمن گفت که بر اساس تجربه خود “تمرکز است به هدف قرار دادن یک شهروند آمریکا” و اضافه کرد که “مجموعه ای است در برابر خارجی اهداف مورد علاقه.”(مرتبط: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد “دریدن” و مایکل فلین, همه در یک مکان)

او همچنین تاکید کرد که در حالی که دریدن حلال است نشت نیست.

“هنگامی که یک شهروند آمریکایی است که در مجموعه, اغلب وجود دارد بدون نیاز به می دانم که این فرد” با توجه به هافمن. “اما به ویژه هنگامی که شهروند آمریکا است که در تماس با یک فرد نابکار مانند یک تروریست و یا افسر اطلاعاتی روس وجود دارد این است که ارزش به هشدار آمریکا او در معرض خطر است.”

“و گاهی اوقات مهم است که اجازه دهید به آمریکا می دانم که چگونه یک دشمن خارجی – به خصوص رایج در روسیه را مورد ممکن است پیچش کلمات خود را و دروغ گفتن در مورد آنچه گفته شد.”

هافمن همچنین گفت که اگر چه “دریدن … برای تلفن های موبایل بدجور نابکار” این “فقط یادگیری شناسایی ایالات متحده فرد درگیر هنگامی که شما یک دلیل مشروع برای انجام آن است.”

به گفته هافمن, دریدن دشوار است به انجام. او گفت: “کنترل فوق العاده دقیق از نظر حقوقی” و این که او می داند که از تجربه دست اول وجود دارد بسیاری از قوانین و مقررات و الزامات به منظور اعطا می شود درخواست.

“همین دلیل است که ما باید تمام این اطلاعات در حال حاضر در مورد چه کسی آموخته هویت مایکل فلین” هافمن گفت.

Michael Flynn, former national security advisor to President Donald Trump, arrives at the E. Barrett Prettyman Federal Courthouse for a status hearing July 10, 2018 in Washington, DC. (Mark Wilson/Getty Images)

مایکل فلین سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد در E. Barrett Prettyman فدرال دادگاه برای یک وضعیت شنوایی در 10 ژوئیه 2018 در واشنگتن, DC. (Mark Wilson/گتی ایماژ)

شیفر گفت: روزانه تماس گیرنده که از آن استفاده می شود غیر معمول برای مقامات دولت به دریدن درخواست. او گفت که از دریدن درخواست شد معمولا “محدود به در درجه اول حرفه ای پرسنل با هیچ دسترسی مستقیم … سیاسی انتصاب.”

“این یک بزرگ خروج از روز. در این روز شما یک محدودیت به خصوص با توجه به محدودیت های سیاسی و انتصاب” با توجه به شیفر. “در آن روز من یک عمل من نمی منصوب … وجود دارد محدودیتی داخلی تلاش به شدت محدود کردن دسترسی به هر کسی که سیاسی منصوب.”

شیفر همچنین گفت دریدن ساخته می شوند و تحت یک “فرض است که فرد در تماس تلفنی که صحبت کردن به یک افسر اطلاعاتی.” او تصریح کرد که از آن استفاده می شود “بسیار محدود است.”

“دریدن نقاب قدرت شده است به طور کلی موجود احتمالا در روز زمانی که من در انجام این نوع از کار بود و احتمالا شوخی نمی کنم, ده نفر در واشنگتن است. آن را بسیار محدود” شیفر اشاره کرد.

هافمن با این حال گفت: روزانه تماس گیرنده که این سوال را لزوما مهم در این طرح از همه چیز. او گفت: آن بستگی دارد “این وضعیت در دست” و این که “مهم نیست که چقدر معمول یا غیر معمول آن است.”

“کسی که در تماس با سفیر روسیه داشتن این بحث مسدود” هافمن گفت. “آنها ممکن است فکر که ممکن است مایکل فلین یا نه, آنها ممکن است شناخته شده اند اما آنها می خواستم تا مطمئن شوید که آن را به او و نه شخص دیگری. و در موضوع روس ها البته می دانستم که جزئیات این مکالمات آنها چگونه بودند, گزارش, آنها, آنچه, آنها, گفته, در مورد آنها خواهد بود مورد علاقه سیاستگذاران ایالات متحده.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز گلچین افراد مطابق با قانون و مقررات دولت. مدیر اف بی آی, معاون رئیس جمهور, رئیس جمهور – آنها نیاز به دانستن زمانی که آن را می آید به روابط ما با معیار کلیدی کشورهایی مانند چین و روسیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im