تخلیه سویا از هرکول کشتی باری آغاز می شود در بندر قاسم

تصویر: worldfinance

کراچی: تخلیه سویا از “هرکول’ کشتی باری آغاز شد و در روز دوشنبه در شهر بندر قاسم مقامات تایید کرده است.

این حرکت در می آید و پس از تخلیه به تعویق افتاد دو بار به علت aeroallergens از سویا گرد و غبار است که تا به حال بنا به گزارش ها ایجاد می شود بیشتر از یک دوجین مرگ و میر در کلان شهر.

کشتی — که نقل مکان کرد و از Keamari به اعماق دریا بندر پس از 14 نفر استنشاق aeroallergen از سویا گرد و غبار و درگذشت ماه گذشته — حمل 68,000 تن به ارزش دانه مقامات در بندر قاسم اقتدار (PQA) گفت:, و اضافه کرد که این روند در حال حاضر به تعویق افتاده است دو بار.

این ‘هرکول’ کشتی باری وارد شده بود از ایالات متحده پس از پاکسازی چک های امنیتی, مقامات گفت که روند اجازه داده شد به جلو بروید و شروع به در اوایل امروز پس از تمام تست های لازم انجام شد.

ماه گذشته, سند, وزارت بهداشت و درمان تایید کرده بود که مرگ و میر از این هوابرد سویا گرد و غبار در اینجا در این شهر Keamari محل افزایش به 14 و که بیش از 300 نفر تحت تاثیر قرار گرفتند.

بخش سخنگو گفته بود 300 افرادی که بیمار شامل زنان و کودکان نیز هست. مرحوم خانواده بود و در زمان حاضر به دادن اجازه به پزشکان برای انجام پس از مرگ


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>