دانشگاه ویسکانسین سیستم انتظار دارد که باز در پاییز

دانشگاه ویسکانسین سیستم باز خواهد شد در پاییز.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس گسترده در سراسر آمریکا هر کس می خواهد بدانید که اگر مدارس باز خواهد شد و اگر فوتبال برگزار خواهد شد. خوب ویسکانسین باز خواهد شد در پاییز. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

“ما به طور کامل انتظار می رود برای باز باقی می ماند در پاییز. چگونه ما تحویل آموزش و پرورش برای دانش آموزان بستگی دارد تعدادی از عوامل” UW سیستم جمهور ری صلیب گفت NBC15 اخبار جمعه.

جک Jablonski, مدیر اجرایی, مدیر عمومی جامعه و امور اضافه شده که آزمایش دانش آموزان و کارکنان ممکن است یک گزینه روی میز است. شما هم اکنون می توانید اضافه کردن دانشگاه ویسکانسین به فهرست نیروگاه فوتبال برنامه هایی که باز خواهد شد در پاییز.

این اتفاق می افتد مردمی! همه اینها با هم! شما می توانید زندگی می کنند در واکنش به این خبر زیر.

به من گفت: از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس مدارس باز است اولین گام به سوی فوتبال بازگشت.

بسیاری از SEC در حال حاضر شیرجه حق را به بازگشت به فوتبال فصل, و آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند Badgers همان را انجام خواهد داد.

البته این ویسکانسین پیشرو در این مبارزه در B1G. به عنوان پادشاه شمال بود که نمی توانستم بودن خودمان افتخار کنیم.

بله ما باید امن در مورد باز شدن دانشگاه ها, اما ما نیز باید برای زندگی ما است. داشتن فوتبال است که یک بخشی از این معادله است.

گرفته ایم یک گام بزرگ رو به جلو و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد بعدی. در حال حاضر اجازه دهید به برنده شدن برخی از بازی های فوتبال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de