توسط PTI

دهلی نو: اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan که در خط مقدم از هند نبرد در برابر COVID-19 همه گیر در زمان شارژ به عنوان رئیس 34-عضو هیئت اجرایی در روز جمعه خبر داد.

Vardhan که موفق Dr Hiroki Nakatani از ژاپن ارائه تسلیت خود را در از دست دادن زندگی با توجه به cooronavirus همه گیر در سراسر جهان است.

در اظهارات خود پس از انتخاب شدن به عنوان رئیس هیئت که هیئت اجرایی او همچنین گفت: تقویت مشارکت جهانی و به اشتراک گذاشته شده پاسخ لازم بود برای مقابله با بحران کنونی ناشی از این بیماری همه گیر.

به پیشنهاد تعیین هند مهاجرت به هیئت اجرایی به امضا رسید 194 کشور جهان بهداشت و درمان مجلس در روز سه شنبه.

سال گذشته که در جنوب شرق آسیا گروه به اتفاق آرا تصمیم به انتخاب هند مهاجرت به اجرایی هیئت مدیره برای سه سال و مدت شروع ممکن است.

رئیس پست برگزار شد با چرخش به صورت یک سال در میان گروه های منطقه ای و تصمیم گرفته شد در سال گذشته که هند نامزد خواهد بود اجرایی رئیس هیئت مدیره برای سال اول شروع جمعه.

آن است که یک full-زمان واگذاری و وزیر خواهد شد فقط نیاز به صندلی هیئت مدیره را در جلسات رسمی گفت.

هیئت اجرایی شامل 34 افراد مجرب فنی در زمینه بهداشت و درمان هر یک تعیین شده توسط یک عضو دولت منتخب به انجام این کار توسط سازمان بهداشت جهانی.

عضو منتخب برای دوره سه ساله.

این هیئت در دیدار حداقل دو بار در سال و اصلی جلسه است که به طور معمول در ماه ژانویه با یک دوم کوتاه تر نشست ممکن است بلافاصله پس از مجمع بهداشت.

توابع اصلی هیئت اجرایی به ارائه اثر به تصمیمات و سیاست های بهداشت و درمان مجلس به توصیه آن و به طور کلی برای تسهیل کار خود را.

پرداختن به 73 مجمع بهداشت جهانی از طریق ویدئو کنفرانس در دوشنبه Vardhan گفته بود هند در زمان تمام مراحل لازم و در زمان به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

او تأکید کرد که این کشور به خوبی انجام می شود در برخورد با این بیماری است و با اعتماد به نفس انجام بهتر در این ماه آمده است.

نسبت به پایان سخنان خود Vardhan نیز آغاز ایستاده توسط هیئت مدیره برای همه ” Covid رزمندگان در سراسر جهان است.

هند طول می کشد بیش از ریاست هیئت اجرایی در حال رشد در میان تماس های از جمله توسط آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بررسی چگونگی coronavirus سرچشمه در چین در شهر ووهان و پس از آن اقدام پکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو