واحد پاسخ ملی حیاتی برای مبارزه با کروناویروس تهدید: مغلوب ساختن پیشی جستن


واشنگتن: آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه به نام برای یک واحد ملی در پاسخ به کروناویروس تهدید, پس از آمدن به زیر آتش برای کم اهمیت جلوه دادن همه گیر و اجازه می دهد متحده برای رفتن از راه خود را.

Trumps تماس آمد و به عنوان وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که کاخ سفید ارائه شد عظیم محرک اقتصادی طرح به کنگره و به دنبال ارسال پرداخت های مستقیم به تمام آمریکایی ها و همچنین کمک به آماده نبرد هوایی.

در کاخ سفید ظاهر شد که قابل توجه برای آن عمدتا اندازه گیری و هوشیار تن مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش فرمانداران دموکرات از نیویورک و کالیفرنیا و excoriated متحده که پیوستن به سخت دستورالعمل جدید اجتماعی فاصله.

“ما به دنبال به صرفه جویی در حداکثر تعداد از زندگی است. همه چیز می گذرد اما زندگی در حال رفتن به آمده به عقب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تعدادی از ما در مواردی تا رسید به بیش از 5600 با 94 مرگ و میر با توجه به یک ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این اعداد و ارقام به نظر می رسید به رانندگی یک حس فوریت به عنوان مدارس درهای خود را بسته و کسب و کار و شیفت به teleworking و بيمارستان آماده برای دیدار با یک موج از انتظار بیماران.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بارها و بارها متهم underplaying این بیماری همه گیر به خصوص در مراحل اولیه به منظور جلوگیری از spooking بازار.

اما او دیگر به نظر می رسد با استفاده از این راهکار و مورد ستایش قرار داد به طور قابل توجهی بهبود احساس bipartisanship.

“آن شده است چیز زیادی برای دیدن…همراه شدن با دموکرات ها همراه شدن با جمهوری خواهان گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن.

“تاپیک شده است بسیاری از روح با همه چیز اتفاق می افتد که من در میانهی شب دیده می شود و تقریبا در سه سال و نیم.”

– اکثر موارد در نیویورک –

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در روز دوشنبه با صدور دستورالعمل های جدید به دنبال داشته باشد تا دو هفته مشاوره در برابر تجمع بیش از 10 نفر و در برابر اصرار بازدید از فضاهای عمومی مانند رستوران ها و یا سالن های ورزشی.

که منجر به انتقاد از مقامات دولتی که فقط روز قبل از آن به نام مردم برای رفتن در مورد زندگی روزانه خود را — از جمله فرماندار اوکلاهما کوین Stitt و کالیفرنیا کنگره Devin Nunes, هر دو حزب جمهوریخواه.

دموکراتیک انتخابات مقدماتی با این حال جلو رفتم سهشنبه در سه متحده — فلوریدا و ایلینوی و آریزونا.

بالا coronavirus نیروی کار رسمی دبورا Birx گفت: “ما باور داریم که هر شهردار و هر فرماندار باید اجرای این دستورالعمل که از کاخ سفید و رئیس جمهور ایالات متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس chimed در: “و ما شده است بسیار دشوار در آن کشورها من می دانم که دقیقا همان است که شما صحبت کردن در مورد ما شده است بسیار سختی را بر آنها” بدون نام بردن از نام.

و ستایش او اندرو کومو فرماندار نیویورک و گاوین Newsom کالیفرنیا گفت: سابق: “هر دو انجام یک کار واقعا خوب بودند و هماهنگی.”

ما اپیدمی شده بود محور در شمال غربی ایالت واشنگتن اما آمار و ارقام جدید صادر شده و یک شبه هم اکنون به ایالت نیویورک بیشترین تعداد موارد تقریبا با 1,400.

کومو هشدار داد خبرنگاران سهشنبه این بیماری همه گیر ممکن است قله 45 روز و گفت: کارشناسان به او گفته بود دولت نیاز به اختصاص 55,000-110,000 تخت بیمارستان به بحران از جمله دهها هزار نفر در بخش های مراقبت ويژه.

خواست نظرات خود را در زمانی که ملی بیماری همه گیر شد مجموعه را به اوج, Anthony Fauci از بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت در جمع خبرنگاران در کاخ سفید 45 روز “بی دلیل نیست.”

“از نظر ما از دولت فدرال شد صحبت کردن در مورد یک محدوده,” او اضافه شده گفت: گروه ضربت را ارزیابی اگر حتی بیشتر سخت گیرانه اقدامات مورد نیاز در دو هفته آینده.

و او به نام برای افراد جوان به بازی خود را به بخش های باقی مانده در خانه حتی اگر آنها خودشان نبودند و به ویژه آسیب پذیر به این بیماری است.

“شما نمی خواهید برای قرار دادن عزیزان خود را در معرض خطر به خصوص آنهایی که مسن هستند و آنهایی که در معرض خطر شرایط,” او گفت:. “ما نمی تونم این کار را بدون افراد جوان همکاری لطفا همکاری کنند.”

– بسیار دقیق –

Trumps دولت طراحی عظیم اورژانس هزینه های بسته در حالی که فدرال رزرو باز floodgates از تامین مالی شامل رشد اقتصادی آسیب را از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور خواستار حمایت هر دو حزب برای عجله کردن فوری پرداخت های نقدی به خانواده های آمریکایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص نیست در مجموع برای بسته محرک اما واشنگتن پست گفت: این می تواند به مقدار $850 میلیارد دلار است.

در حالی که سه شنبه ها ظاهر توسط رئیس جمهور نشانه های تغییر در شعارهای — وجود دارد یک منطقه که در آن او باقی مانده به خصوص مجادله دو برابر را در اشاره به این پاتوژن به عنوان “چینی ویروس” با وجود اعتراض از پکن است.

“آن را از چین آمده, بنابراین من فکر می کنم آن را بسیار دقیق او گفت:” نشان می دهد آن را بازپرداخت برای یک کمپین دروغ که به نام این ویروس در ایالات متحده bioweapon.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>