مردان ناشناس پرتاب گلوله در راولپندی در اعتراض MSR بازداشت

راولپندی: افراد ناشناس در یک سرعت وسیله نقلیه پرتاب گلوله در یک اردوگاه راه اندازی در اینجا در این شهر روز دوشنبه در اعتراض به بازداشت های غیر قانونی از Jang جغرافیایی گروه رسانه ای Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rahman ملی پاسخگویی دفتر (NAB).

این miscreants وارد در اعتراض اردوگاه تنظیم خارج Jang را راولپندی در یک سیاه و سفید دو کابین کامیون و پرتاب بیش از نیمی از گلوله در چه چیزی است که دیده می شود به عنوان یک تهدید محجبه به تظاهرکنندگان.

این افراد ناشناس پس از آن فرار کرد.

کارکنان و مقامات Jang گروه جغرافیایی, اخبار و, اخبار و همچنین سیاسی کارگران و اعضای جامعه مدنی حضور داشتند در اعتراض به اردوگاه زمانی که این حادثه رخ داده است.

معترضان در نتیجه شعار می دادند در برابر این حادثه بالا بردن شعارهایی مانند “Laathi گلی کی سرکار na-manzoor na-manzoor [ما را قبول نمی کند یک دولت است که با استفاده از باطوم و گلوله]” و “Jang جغرافیایی ko jeenay dou [اجازه جنگ و جغرافیایی زندگی می کنند].”

یک رسانه کارگر از Jang گروه امجد علی عباسی به شدت محکوم عمل پرتاب گلوله در اعتراض اردوگاه در حالی که خبرنگار ارشد فاروق اقدس گفت: “حتی اگر آنها پرتاب تفنگ ما ما روزنامه نگاران را دلسرد نمی شود!”

Daily Jang ساکن ویرایشگر حنیف خالد هشدار داد کسانی که شلیک مسالمت آمیز مردم که “این لامپ را نمی خواهد دمیده”.

“اعتراض ما صلح آمیز است و رئیس دادگستری پاکستان باید به اطلاع” خالد اضافه شده است.

PML-N رهبر Imtiaz Taaji همچنین خطاب به معترضان گفت: پیروزی نزدیک شد که کسانی که با استفاده از ارزان و زیر کمربند تاکتیک شروع به ساختن تهدیدات.

منیر شاه, یک عضو مشترک کارگران اقدام کمیته گفت: کسانی که انداخت گلوله در اعتراض به اردوگاه “باید بدانید که ما در حال مبارزه برای آزادی مطبوعات”.

“این CJP باید انجام عدالت به MSR به دلیل جعلی مورد ایجاد شده علیه او” شاه اضافه شده است. “اگر صدای مطرح نیست در برابر این تاکتیک و پس از آن هیچ شهروند قادر خواهد بود به زندگی با احترام.

“اگر وجود دارد هر گونه اثبات در برابر MSR به همین دلیل بوده است تولید شده و در عین حال؟”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de