UNHRC ابراز ‘نگرانی’ بیش از کا دهلی شورش

توسط PTI

ژنو: این مقام حقوق بشر سازمان ملل روز پنج شنبه ابراز “نگرانی بزرگ” بیش هند اصلاح قانون تابعیت و گزارش از “پلیس انفعال” در مواجهه با جمعی از حملات در دهلی نو خواست رهبران سیاسی برای جلوگیری از خشونت است.

به روز رسانی مداوم 43 جلسه شورای حقوق بشر در ژنو در مورد حقوق بشر تحولات در سراسر جهان سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله همچنین صحبت در مورد وضعیت در جامو و کشمیر.

او گفت: تابعیت متمم قانون (CAA) به تصویب رسید در سال گذشته توسط هند در پارلمان شد از “نگرانی”.

همچنین بخوانید: همه من بود سهم anti-کا اعتراض عکس, می گوید, بنگلادش, دانش آموز خواسته به ترک هند

“سرخپوستان در اعداد بزرگ و از همه جوامع ابراز کرده اند – در بیشتر شیوه ای مسالمت آمیز – مخالفت خود را با قانون و حمایت از این کشور سنت و سکولاریسم” او گفت:.

“من نگران گزارش پلیس انفعال در مواجهه با حملات علیه مسلمانان توسط گروه های دیگر و همچنین گزارشهای قبلی از استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس علیه معترضان مسالمت آمیز.

“این در حال حاضر گسترده تر به گسترده تر بین جمعی حملات با 34 نفر از روز یکشنبه.

من درخواست تجدید نظر به تمام رهبران سیاسی برای جلوگیری از خشونت گفت:” سابق شیلی رئیس جمهور.

جمعی خشونت بیش از اصلاح قانون تابعیت در شمال شرق دهلی است ادعا 34 زندگی می کند و تا کنون در سمت چپ بیش از 200 نفر مجروح شدند.

دیوانه وار اوباش را به آتش کشیدند و خانه و مغازه ها و وسایل نقلیه و یک پمپ بنزین و حلیم پلیس سنگ پرسنل.

وزارت امور خارجی سخنگوی Raveesh کومار در روز پنج شنبه گفت که سازمان های اجرای قانون مشغول به کار بودند بر روی زمین برای جلوگیری از خشونت و اطمینان از بازگشت اعتماد به نفس و ظاهر ،

“نمایندگان ارشد دولت شده اند درگیر در این فرآیند.

نخست وزیر علنا درخواست کرد برای صلح و برادری.

ما می خواهیم که غیر مسئولانه نظرات ساخته شده است در این زمان حساس” کومار گفت.

همچنین بخوانید: این ماده از بقا با اراذل و اوباش در خانه مان هیچ پاسخ از 100: دهلی خانواده

در بیانیه ای در جامو و کشمیر شیلی گفت: برخی از رهبران سیاسی منتشر شده بود و زندگی عادی ممکن است به حالت عادی بازگشت در برخی موارد در منطقه است.

او با این حال گفت: به عنوان بسیاری از 800 نفر بودند و بنا به گزارش ها در بازداشت از جمله رهبران سیاسی و فعالان است.

“مدارس کسب و کار و معیشت بوده است مختل ادامه سنگین حضور نظامی و گام های برداشته شده برای رسیدگی به اتهامات استفاده بیش از حد از زور و دیگر موارد نقض حقوق بشر توسط نیروهای امنیتی” او گفت:.

“دولت هند بخشی از بازسازی موبایل و اینترنت, خدمات پس از یک تصمیم مهم هند دیوان عالی کشور اما مقامات همچنان به اعمال بیش از حد محدودیت در استفاده از رسانه های اجتماعی,” او گفت:, در بیانیه ای.

هند لغو قانون وضعیت ویژه جامو و کشمیر تحت ماده 370 در آگوست 5 و باز آن را به دو سرزمین های اتحادیه.

هند تصریح کرده است که abrogation از 370 مقاله در آن است “موضوع داخلی”.

دفاع از هند اقدامات در جامو و کشمیر, Vikas Swarup منشی (غرب) وزارت امور خارجی روز دوشنبه گفت UNHRC در ژنو که “اکثر موقت محدودیت های اعمال شده صرفا برای اطمینان از ایمنی از افراد از پاکستان آموزش حملات تروریستی – در حال حاضر حذف شده است.

او گفت: فرآیندهای سیاسی در جامو و کشمیر از سر مخابرات امکانات شده اند تا حد زیادی ترمیم توسعه فعالیت های در حال انجام در یک سرعت سریع است و برای دسترسی همه به آموزش و پرورش و بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>