سازمان ملل رئیس جمهور منتخب را در سفر به پاکستان لغو بیش از ‘ویژگی های پرواز, مشکلات’

وزیر امور خارجه قریشی اعلام کرده بود در روز پنج شنبه که تازه انتخاب شده سازمان ملل رئیس جمهور Volkan Bozkir می رسند در پاکستان در جولای 27. حسن نیت ارائه میدهد عکس: Anadolu Agency

مجمع عمومی سازمان ملل رئیس جمهور-تعیین Volkan Bozkir اعلام کرد در روز یکشنبه که او را از پاکستان به زودی پس از برنامه ریزی سفر لغو کردم به دلیل “برخی از ویژگی های پرواز, مشکلات”.

“ما تا به حال به تعویق انداختن سفر من به پاکستان در اصل برنامه ریزی شده برای 26-27 ماه جولای پس از دعوت او شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان با توجه به برخی از ویژگی های پرواز, مشکلات ایم” ترکیه دیپلمات.

Bozkir در آینده جیر گفت: “به امید دیدار پاکستان در “آینده نزدیک” و به دنبال به جلو به یک پربار ارز با مقامات پاکستانی. او به اشتراک گذاشته است که او را نگه دارید بحث با آنها در مورد مسائل و اولویت های سازمان ملل متحد 75 مجمع عمومی جلسه برگزار خواهد شد در ماه سپتامبر.

ساعت پس از توییت های وزیر خارجه شاه محمود قریشی در پاسخ به این توییت گفته او به نظر می رسد به جلو استقبال منتخب سازمان ملل رئیس جمهور به پاکستان به زودی به صورت یک “سازنده و پربار بازدید”.

وزیر امور خارجه قریشی به حال روز پنجشنبه اعلام کرد که رئیس جمهور می رسند در پاکستان در جولای 27.

“به تازگی انتخاب سازمان ملل رئیس جمهور برگزار خواهد شد دیدار با من” قریشی گفته بود در آن زمان. او برنامه ریزی شده بود به مختصر در سازمان ملل را تعیین رئیس جمهور در مورد وضعیت در کشمیر تحت اشغال هند و منطقه است.

در اوایل این ماه ترکیه دیپلمات انتخاب شد به عنوان رئیس جمهور آینده جلسه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Bozkir یک دیپلمات و نماینده مجلس را به ریاست بیش از 75 نقطه عطفی جلسه مجمع عمومی سازمان ملل متحد که باز می شود در ماه سپتامبر. او تنها نامزد پست.

در حالی که در این سال مجمع عمومی می افتد در سازمان ملل در سالگرد 75 از همه گیر می افزاید: به آن اهمیت تاریخی و نیاز به حفظ اقدامات ایمنی.

برنامه های در حال حرکت هستند که به صورت سالانه در سطح بالا در هفته که در آن سران کشورها آدرس جهان از افتا در مجمع عمومی سالن.

محمد-Bande فعلی رئیس جمهور نوشته شده به کشورهای عضو در مورد سناریویی که پیش بینی خود را جانشین Bozkir و دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ حاضر در سالن برای افتتاح رسمی در حالی که رهبران جهان را ارائه سخنرانی های خود را از طریق قبل از ثبت تصویری اظهارات.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>