بازگشت آرامش نسبی در علیگر روز پس از درگیری میان پلیس ضد کا معترضان

توسط PTI

علیگر: بازگشت آرامش نسبی غالب در محلات تحت Kotwali و دهلی دروازه ایستگاه های پلیس در اینجا در روز دوشنبه یک روز پس از حوادث آتش سوزی و درگیری.

“هیچ نامطلوب حادثه گزارش شده از هر محل پس از یکشنبه شب” ADGP آگرا منطقه آجی آناند گفت PTI.

برخی از مغازه ها در این منطقه افتتاح شد صبح روز دوشنبه اگر چه اکثر نگه داشته کرکره پایین است.

مقامات منطقه که در حال حفظ یک شب زنده داری می گرفت ترغیب صاحبان فروشگاه برای باز کردن کسب و کار.

به گفته پلیس و منابع 350 نفر رزرو شده اند در Kotwali دهلی دروازه و مدنی خطوط ایستگاه های پلیس برای پنج شنبه این حوادث است.

این ADGP گفت: محمد طارق Munawwar (22) که دریافت گلوله صدمات در روز یکشنبه خشونت است که در حال حاضر با ثبات است و معطوف به ويژه در تروما مرکز Jawahar لعل نهرو بیمارستان پزشکان پس از انجام یک عمل جراحی اضطراری در او.

“اگر لازم باشد ما تغییر خواهد کرد او را به AIIMS, New Delhi. در حال حاضر پزشکان راضی هستند و با پیشرفت خود را,” او گفت و افزود که پلیس در روند شناسایی miscreants درگیر است.

“در همان زمان ما شروع به اعتماد به نفس-ساختمان اقدامات با کمک رهبران جامعه برای کمک به بازگرداندن حالت عادی در همه مناطق آسیب دیده,” او گفت:.

منطقه دادرس چاندرا بوشان سینگ هشدار داد که هر گونه تلاش برای گسترش شایعات خواهد بود برخورد با دست آهن و NSA خواهد بود استناد در چنین مواردی است.

او همچنین اعلام کرد که خدمات اینترنت را همچنان به حالت تعلیق باقی می ماند تا نیمه شب روز دوشنبه.

پیشتر در روز یکشنبه شب مشکل شکست در بالا کوت محل هنگامی که پلیس در تلاش بودند به اخراج زنان ضد کا معترضین بودند که چمباتمه محمد علی جاده در نزدیکی Kotwali ایستگاه پلیس از صبح روز شنبه.

برخی از مردم اعتراض کردند که منجر به درگیری و در عرض چند دقیقه brickbatting آغاز شده از مناطق همسایه.

با توجه به چشم شاهد, حساب, مشکل در ابتدا محدود به بالا کوت محل که در آن زنان معترضین برگزاری dharna.

پلیس lobbed گاز اشک آور پوسته و گلوله های لاستیکی استفاده می شد شامل این وضعیت است.

اما تنش spilt به همسایه محلات از جمله ببری مندی جایی که به گفته منابع پلیس و اعضای دو جامعه حلیم سنگ و عکس نیز از کار اخراج شدند.

دو پرسنل پلیس نیز زخمی شدند در حالی که تلاش برای کنترل این وضعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>