باور نکردنی! هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این می گوید تهمت مشاور در roadshow

توسط ANI

احمدآباد: شیفته گراند-خوش آمدید گفته به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط هزاران نفر از مردم در جاده ها از Sabarmati آشرام به Motera ورزشگاه در اینجا یک دستیار ارشد رئیس جمهور ایالات متحده روز دوشنبه گفت او دیده نمی شود خوش بود.

“در کاروان در مسیر به ورزشگاه. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. باور نکردنی!!!!,” توییتی دن Scavino Jr, تهمت دستیار در حالی که به اشتراک گذاری عکس ها از مونتاژ مردم در جاده ها در طول roadshow.

جاده برگزار گردید از احمدآباد فرودگاه به Motera ورزشگاه در فاصله حدود 20 کیلومتر است. مردم هوردنجس (پرچم اندود شده تا این جاده به استقبال رئیس جمهور ایالات متحده.

زنده | Sachin, Virat, DDLJ: آن را ‘عشق هند’ برای مغلوب ساختن پیشی جستن در بسته بندی Motera

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه متوقف شد و بیش در Sabarmati آشرام همراه با همسرش, Melania و نخست وزیر نارندرا.

مردم دیده می شد تکان دادن پرچم هند و ایالات متحده در هر دو طرف از جاده ها است. عظیم تابلوهای تبلیغاتی و احتکار قرار داده شده است تا در این شهر است.

این roadshow پر شد با پمپ و منظره. در Motera ورزشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس جمعیت بیش از 1,00,000 مردم است.

تدابیر شدید امنیتی قرار داده شده است در محل در سراسر شهرستان. در مجموع 108 افسران ارشد پلیس از جمله 33 معاون کمیسیون از پلیس و 75 دستیار کمیسیون از پلیس (ACPs) علاوه بر هزاران نفر از افسران و jawans بخشی از ترتیبات امنیتی.

در یک بسته بندی شده برنامه از حدود 36 ساعت تهمت آینده اقدام به آگره به بازدید از تاج محل و وارد دهلی نو برای دیدار با رئیس جمهور رام نات Kovind معاون رئیس جمهور M Venkaiah Naidu و امور خارجی وزیر S Jaishankar و نیز حضور در هیئت-سطح مذاکرات بیش از دفاع و تجارت با نخست وزیر مودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>