‘غیر قابل قبول’: ساندرز خواسته بایدن عذرخواهی از هواداران خود ‘رنگ’ بیش از سی ان ان جیغ مطابقت

مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز خواستار آن شدند که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن عذرخواهی به خود “مردم رنگ” هواداران پس از یک جیغ مسابقه شکست با او همکاری صندلی و یک بایدن “قائم مقام” در سی ان ان جمعه شب.

سی ان ان از عوامل و استراتژیست دموکرات هیلاری روزن دفاع بایدن علیه دولت سابق و سناتور فعلی و قرار گرفتن در کمپین co-صندلی نینا ترنر در حالی که در یک پنل با سی ان ان Chris Cuomo در “کومو زمان نخست.” بحث شد در مورد این دو را متفاوت تفسیر از نظرات از مارتین لوتر کینگ جونیور

ترنر پیشنهاد کرد که معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بود به عنوان مثال سفید “میانه رو” پادشاه شد هشدار در مورد او شناخته شده قطعه کار “نامه ای از زندان بیرمنگام.” روزن مخالفت کرد و گفت که بایدن مبارزه برای حقوق مدنی سیاه و بحث ادامه به تشدید تمام عیار جیغ بخش.

“این غیر قابل قبول است و جو باید عذر خواهی به نینا و همه مردم از رنگ ما حمایت از کمپین” ساندرز توییتی جمعه در دفاع از ترنر.

روزن گفت که ترنر “نمی باید که ایستاده” به استفاده از شاه در برابر بایدن. ترنر در پاسخ به این استدلال در ادامه به تشدید و گفت: روزن نمی تواند به او بگوید “چه نوع ایستاده” او “به عنوان یک زن در امریکا است.”

“اول از همه, آیا به من بگویید که چه نوع از جایگاه من به عنوان یک زن در آمریکا!” ترنر پاسخ داد. “چگونه شما جرات! اول از همه, شما در حال فرو بردن به چیزی که باید بگویم!”

تماشا کنید:

روزن موجب بحث بیشتر بر عذرخواهی پس از استدلال است. او توییتی صبح روز جمعه بود که “هیچ نیاز به دفاع و حمله عصبانی سیاه زنان است.” بسیاری از زمان مسئله با استفاده از عبارت “عصبانی سیاه” در حالی که عذرخواهی برای یک زن سیاه و سفید. روزن است پس از حذف صدای جیر جیر. (مرتبط: “آیا شما فکر می کنم که لطمه می زند و شما؟: Chris Cuomo پرس آدام شیف در عدم شاهدان می گویند تهمت مرتکب ‘جرم’)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de