سازمان ملل: جهان برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی مانند coronavirus

ژنو: سازمان ملل متحد روز چهارشنبه در خواست جهانی برای مبارزه با تغییر آب و هوا با همان عزم آن را به عنوان نشان در جنگ علیه COVID-19.

UNs جهانی سازمان هواشناسی گفت: از آن زمان به پهن کردن منحنی بر روی تغییرات آب و هوایی و همچنین با تاثیر آن بر روی این سیاره “رسیدن به اوج” در پنج سال گذشته — که داغترین در ضبط.

این روند انتظار می رود برای ادامه این WMO گفت: آن را به عنوان مشخص شده روز زمین.

این سال جشن می آید 50 سال پس از اولین روز زمین در سال 1970.

سطح دی اکسید کربن در یک کلید جهانی رعایت ایستگاه ها حدود 26 درصد بالاتر از در سال 1970 در حالی که متوسط درجه حرارت جهانی افزایش یافته 0.86 درجه سانتیگراد پس از WMO گفت.

درجه حرارت نیز 1.1 سانتیگراد گرمتر از قبل از عصر صنعتی به آن اضافه شده است.

آژانس گفت: COVID-19 بحران تشدید اجتماعی و اقتصادی اثرات تغییر آب و هوا — برای مثال ساخت آن را سخت تر به تخلیه مردم و نگه داشتن آنها را ایمن از طوفان گرمسیری.

این WMO گفت: coronavirus بحران “ممکن است در نتیجه یک کاهش موقت در انتشار گازهای گلخانه ای اما آن است که یک جایگزین برای پایدار اقدام آب و هوا.

“و آن را مشکل تر برای مقابله با آب و هوا, آب و هوا و مرتبط با آب خطرات که در حال تبدیل شدن بیشتر حاد به دلیل تغییر آب و هوا.”

WMO دبیر کل Petteri Taalas گفت که رویدادهای شدید آب و هوا افزایش یافته بود و نمی خواهد برود به علت جدید بیماری همه گیر کوروناویروس.

او گفت: عدم مقابله با تغییر آب و هوا می تواند تهدیدی برای انسان خوب بودن اکوسیستم و اقتصاد “قرن” آمده است.

“ما نیاز به پهن کردن هر دو این بیماری همه گیر و آب و هوا تغییر منحنی.

“ما نیاز به نشان دادن همان عزم و وحدت در برابر تغییر آب و هوا که برابر COVID-19” خواستار اقدام نه تنها در کوتاه مدت “اما برای بسیاری از نسل های پیش رو”.

جهانی فضای سازمان دیده بان ایستگاه های ثبت شده کاهش کلیدی آلاینده ها و بهبود کیفیت هوا به عنوان یک نتیجه از رکود صنعتی در طول بیماری همه گیر.

اما با دی اکسید کربن در غلظت های کلیدی گزارش ایستگاه های باقی مانده در سطح رکورد های WMO گفت مهم است که در هر پست-coronavirus بازیابی بسته های مشوق کمک به اقتصاد به رشد در یک سبزتر راه است.

“قبلی بحران اقتصادی شده اند اغلب به دنبال بهبود ارتباط با خیلی بالاتر از انتشار رشد نسبت به قبل از بحران” سازمان اشاره کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de